Hantuchová bude súťažiť v šou Let's Dance! S kým sa pobije o titul?

26.07.2017 16:10
Daniela Hantuchová
Slovenka Daniela Hantuchová na archívnom zábere. Autor:

Z kurtu na tanečný parket! To už o pár týždňov čaká slovenskú tenistku Danielu Hantuchovú, ktorá sa objaví v šou Let's Dance.

O účinkovaní niekdajšej šampiónky informoval portál Tvnoviny.sk. Hantuchová len nedávno ukončila aktívnu kariéru tenistky, no zaháľať dlho nezostala. Tanečné tréningy a účinkovanie v zábavnom programe, ktorý po niekoľkoročnej prestávke slávi návrat na obrazovky TV Markíza, ju určite zamestná.

Zástupcovia televízie postupne odhaľovali mená účinkujúcich. V zozname sa okrem Hantuchovej objaví napríklad herečka Petra Vajdová, jej kolega z dosiek SND Vladimír Kobielsky či humoristka Evelyn.

Markíza však už tradične stavia aj na svoje tak trochu „prevarené“ tváre – medzi nimi napríklad na moderátorku a redaktorku Lenku Vavrinčíkovú či speváčku a víťazku Superstar Emmu Drobnú, ktoré pravidelne posúvajú do zábavných programov (či už to bola Tvoja tvár znie povedome alebo Chart Show).

Mená moderátorov v tomto prípade tiež nie sú prekvapujúce. Do Let's Dance sa vracia dvojica Adela Banášová a Martin Pyco Rausch. V porote sa zase objaví Ján Ďurovčík, ale tiež Zuzana Fialová, pri ktorej by sa mohlo zdať, že už viac ako herectvu sa venuje porotcovaniu v televíznych súťažiach. Divákov však zjavne láka a preto televízia stavila na istotu.

#tanec #šou #Let´s Dance #finalistka #Daniela Hantuchová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vaša zdravotná situácia nie je jednoduchá, ale vy to zvládnete, nebojte sa.
Ak máte problémy so svojim...

+ Ak sa vám lámu nechty je to zapríčinené tým, že vám chýba vitamín.
Aj keď ste v práci doprajte si teplý...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk