Po Jokerovi ďalší komiksový hrdina? Jared Leto rokuje o úlohe

29.07.2017 08:00
Herec Jared Leto po prehliadke značky Gucci v...
Herec Jared Leto po prehliadke značky Gucci v Miláne. Autor: ,

Americký herec a spevák Jared Leto rokuje o úlohe v adaptácii indie komiksovej série Bloodshot spoločnosti Valiant Comics.

Novinku pripravuje filmové štúdio Sony Pictures. Projekt bude režírovať Dave Wilson, o jeho produkciu sa postarajú Neal Moritz, Toby Jaffe a Dinesh Shamdasani. Výkonnými producentmi budú Matthew Vaughn a Jason Kothari. V prípade podpísania zmluvy by 45-ročný umelec stvárnil hlavnú postavu, zabijaka Angela Mortalliho, neskôr známeho ako Bloodshot.

Bloodshot je druhou plánovanou snímkou od Sony. Štúdio ju pripravuje na základe zmluvy na päť filmov, ktorú v roku 2012 podpísalo so spoločnosťami Valiant a DMG. Prvým komiksovým projektom, ktorý táto dohoda zastrešuje, je Harbinger. Ako informuje portál Deadline, snímky by mohli byť pre Sony začiatkom novej filmovej série.

Bloodshota vytvorili v roku 1992 Kevin Van Hook, Don Perlin a Bob Layton. Komiksy sledujú Angela Mortalliho, zabijaka z gangu, ktorého zradí rodina a on musí čeliť obvineniam z vraždy. Dostane sa do ochrany svedkov, ale aj tam ho zradí agent FBI. Preto je nútený zúčastniť sa na experimentálnom programe, v rámci ktorého mu do tela vstreknú nanopočítače, vymažú mu pamäť a vytvoria z neho zbraň s nadľudskou silou a liečivými schopnosťami – Bloodshota.

#komiks #Jared Leto #adaptácia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Opekačka dnes nie je pre vás veľmi šťastný nápad, zraníte sa.
Všetko má svoj význam, aj vy to čoskoro...

+ Doprajte si dostatok spánku a neponocujte, vaše telo to už nezvláda.
Nešírte okolo seba nervozitu, snažte...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk