Karate Kid sa vráti, aj hlavný hrdina

07.08.2017 00:00

Predplatná služba YouTube Red uvedie v roku 2018 seriálové pokračovanie obľúbeného rodinného filmu Karate Kid (1984) s názvom Cobra Kai.

V desiatich polhodinových častiach, ktoré sa budú odohrávať 30 rokov po známom filmovom turnaji v karate, si úlohy zopakujú Ralph Macchio a William Zabka, predstavitelia hlavných postáv, Daniela LaRussa a násilníka Johnnyho Lawrencea.

Herec Ralph Macchio.
Herec Ralph Macchio. Autor: SITA/AP, Kristian Dowling

Seriál bude sledovať Johnnyho, ktorý hľadajúc odpustenie znovu otvorí neslávne známe dódžó Cobra Kai, čím oživí rivalitu s úspešným Danielom. Ten má zas problémy udržať si v živote rovnováhu bez vedenia svojho mentora, pána Mijagiho. Komediálna séria ukáže dvojicu, ako s pomocou karate čelia démonom z minulosti i súčasným problémom.

O scenár sa postarajú Josh Heald, Jon Hurwitz a Hayden Schlossberg, ktorí budú zároveň spolu s Macchiom a Zabkom aj výkonnými producentmi. Hurwitz a Schlossberg by mali aj režírovať väčšinu seriálu.

Na Karate Kid z roku 1984 nadviazali dve filmové pokračovania z rokov 1986 a 1989, pričom Macchio účinkoval vo všetkých troch snímkach a Zabka v prvých dvoch.

#Ralph Macchio #Karate Kid
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ráno začnite studenou sprchou, veľmi vám prospeje osvieženie.
Nakúpte vlašské orechy, môžete ich jesť aj...

+ Neriešte zdravotné ťažkosti za druhých, prenechajte ich lekárom.
Najvyšší čas, aby ste sa rozhodli pre...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk