Vica Kerekes opäť tasí ženské zbrane! Ktorý český kolega jej podľahne?

08.08.2017 11:30

Slovensko-maďarská herečka Vica Kerekes zamotá hlavu známemu hercovi v seriálovej novinke televízie Prima, Kapitán Exner.

Vica Kerekes v seriáli stvárňuje zubárku Gabrielu Steinovú. S kapitánom Exnerom, ktorého hrá charizmatický Michal Dlouhý, sa stretávajú čistou náhodou. Už od prvých minút je ale jasné, že týchto dvoch to k sebe priťahuje. A pretože sú obaja živelní a nezávislí, ani jeden z nich netuší, kam až ich vzájomné iskrenie zájde.

Vica Kerekes sa predvedie v novom českom...
Vica Kerekes sa predvedie v novom českom seriáli Kapitán Exner. Autor: Prima

"Ona je veľmi ženská, múdra. Rada sa v živote hrá. Je tiež tajomná, ako aj kapitán Exner,“ smeje sa pri popise svojej postavy Vica Kerekes.

S Michalom Dlouhým si spolu zahrali vôbec po prvýkrát a Vica Kerekes prezradila, že aj keď je skvelým kolegom, vzbudzuje u nej veľký rešpekt.

Vica Kerekes a Michal Dlauhý v seriáli Kapitán...
Vica Kerekes a Michal Dlauhý v seriáli Kapitán Exner. Autor: Prima

"Spoznali sme sa až tu a bolo to veľmi príjemné. Nikdy predtým som ho nestretla naživo, videla som ho iba v televízii, takže som o ňom mala nejakú predstavu. Môžem povedať, že som sa aj trochu bála, aký kolega bude. Zároveň som sa na neho veľmi tešila a bola som zvedavá, ako pracuje. Bolo to pre mňa veľké stretnutie, chvíľkami som z neho mala obrovský rešpekt, pretože vie veci podať tak, že som nevedela, či hrá, ale taký naozaj je,“ prezradila.

Seriál uvidia slovenskí diváci na obrazovkách kanálu Prima PLUS od 27. augusta.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Vica Kerekes #Kapitán Exner
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nerozčuľujte sa nad krivdami z minulosti, už to aj tak nezmeníte.
Ak vám finančný rozpočet nevychádza...

+ Dezinfikujte si často ruky, nechcete predsa niečo chytiť.
Máte obmedzené finančné možnosti, tak čakajte na...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk