Rodina dáva pozor, aby ma sláva nezomlela, tvrdí hviezda Stranger Things

19.08.2017 12:00

Jednoznačne je novým objavom tínedžerskej generácie. Televízny hit Stranger Things spravil z mladučkej Millie Bobby Brownovej medzinárodnú hviezdu.

Herečka Millie Bobby Brown v kreácii Kenzo.
Herečka Millie Bobby Brown v kreácii Kenzo. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Len trinásťročná Američanka sa nedávno zhovárala s herečkou Drew Barrymoreovou – tiež niekdajšou detskou hviezdou sci-fi žánru a ich rozhovor zverejnil magazín Teen Vogue. Bobby Brown sa v ňom priznala, že sa veľmi tešila z úlohy v seriáli Stranger Things. Dôvod bol charakter postavy.

„Je to môj úplný opak. Som bláznivá a veľmi hlučná. Takže ju mám fakt rada, pretože môžem hrať celkom inú osobu, akonáhle zaznie slovo: Akcia,“ prezradila herečka. V prípade mladých hviezd sa často hovorí o tom, že rýchlo podľahnú sláve a môžu sa ocitnúť na dne. Hrdinku sci-fi hitu vraj chráni celá rodina.

„Mamina dáva pozor na to, aby som zostala v mojom veku. Môžem sa zahrať s mejkapom, ale musí to mať mieru. Tato je pre mňa ako sekuriťák a súrodenci zase dávajú pozor na to, čo jem, držia ma pri zemi a dbajú na to, aby som oddychovala. Sme skrátka tím,“ vysvetlila Millie Bobby Brown.

Už začiatkom októbra bude mať premiéru druhá séria populárneho projektu. Mladý talent v ňom chýbať rozhodne nebude.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#herectvo #kariéra #rodičia #pokoj #Millie Bobby Brown
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku