Vavrinčíková nad Let's Dance váhala: Nie som typ, čo musí byť na očiach

21.08.2017 09:00

Prijať či neprijať, takúto dilemu mala moderátorka televízneho spravodajstva Lenka Vavrinčíková, keď ju oslovili do novej série tanečnej šou Let's Dance. Napokon kývla.

Moderátorka televízneho spravodajstva a Počasia...
Moderátorka televízneho spravodajstva a Počasia Lenka Vavrinčíková. Autor: TV Markíza

Ako prezradila v rozhovore pre Pravdu, nie je typ, čo by sa chcel za každú cenu prezentovať pred verejnosťou. „Zviditeľňovať sa nie je moja priorita. Bola som v šou Tvoja tvár znie povedome a keď prišla ponuka na Let's Dance, zvažovala som,“ priznala sa. Rozhodnúť sa jej pomohol priateľ Albert, ale aj dávna náklonnosť k zábavnému programu.

„Milovala som Let's Dance, keď som bola mladšia. V tom čase som chodila do Telerána, dokonca riešila dokrútky a naozaj by mi nenapadlo, že raz budem súčasťou tanečného ansámblu. Šou sa mi páči a vedieť tancovať klasické tance je skvelá vec. Naučím sa niečo nové a určite budem musieť prekonávať aj samu seba,“ vysvetlila Vavrinčíková, ktorá už niekoľko týždňov zarezáva. Veľkú tanečnú premiéru absolvuje pred diváckymi zrakmi v nedeľu 3. septembra.

Po jej boku sa objaví aj množstvo ďalších známych osobností. Televíziu Markíza zastupuje ešte jej kolega zo športu Peter Varinský, zoznam je však bohatý aj na herecké mená ako Petra Vajdová, Vladimír Kobielsky a Branislav Deák či Evelyn Kramerová. Prekvapením zase môže byť výkon tenistky Daniely Hantuchovej či šéfkuchára Michala Konráda. Svoje skúsenosti z folklórneho súboru určite zužitkuje riaditeľka súťaže Miss Universe Silvia Chovancová-Lakatošová.

S Lenkou Vavrinčíkovou sme sa zhovárali pred pár dňami nielen o Let's Dance, ale aj práci v spravodajstve či o súkromí. Rozhovor s ňou bude témou poprázdninového vydania magazínu MiA, ktorý vyjde v stredu 6. septembra.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#tanec #Let´s Dance #Lenka Vavrinčíková #dilema
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Bolesť hlavy vám naznačuje nedostatok spánku, oddýchnite si.
Nehádžte všetko na svojich kolegov, dobre...

+ Chýbajú vám vitamíny, ak nejete ovocie a zeleninu, poraďte sa v lekárni.
Neodkladajte prácu na neskôr,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk