Zlaté časy Superstar sú preč, lákať bude aspoň Jennifer Lopez

Už desiatu sériu speváckej súťažnej šou American Idol začnú vysielať o pár dní v USA. Americká Superstar má však už pravdepodobne najlepšie časy za sebou.

07.01.2011 17:00
Jennifer Lopez Foto:
Hviezdou poroty a lákadlom divákov American Idol bude speváčka Jennifer Lopez.
debata

Podľa prieskumu, ktorý sa uskutočnil v USA, sa len 47 percent doterajších divákov televíznej šou plánuje vrátiť a pozrieť novú sériu. Podľa magazínu Holylwood Reporter, ktorý prieskum zverejnil, sa až 67 percent opýtaných domnieva, že šou American Idol má svoje najlepšie časy za sebou.

Štart zábavnej hudobnej relácie, ktorá viac ako osem rokov patrí v Amerike medzi najpopulárnejšie televízne programy, je naplánovaný na 19. januára na obrazovkách televízie Fox. Producenti sa rozhodli zatraktívniť šou tým, že dvanástku finalistov nasťahujú do spoločného domu a budú kamerami sledovať aj ich život mimo javiska (podobné prvky sa už objavili v druhej sérii slovenskej Superstar).

Nová séria Superstar sa nesie aj v znamení nových porotcov. Na miesta Simona Cowella a Kary DioGuardiovej zasadne spevák Steven Tyler a speváčka Jennifer Lopez. Aspoň výber týchto známych mien môže producentov šou tešiť. Podľa prieskumu práve oni dvaja patria k lákadlám American Idol. Až 48 percent opýtaných uviedlo, že práve latinskoamerická kráska – speváčka a herečka Lopezová ich priláka k obrazovke. Podobným lákadlom je pre 43 percent opýtaných divákov Tyler.

Prieskum sa uskutočnil na vzorke 750 divákov, ktorí v minulosti sledovali spevácku šou.

debata chyba
Flowers

+ Prispôsobte si život podľa kondície, nemusíte už zvládnuť to, čo kedysi.
Pred vami stojí ťažké rozhodnutie,...

+ Netýrajte sa diétami, len vynechajte pečivo a výsledky sa dostavia.
Posilňujte svoje silné stránky a v...