Hantuchová, Deák či Evelyn - pozrite si páry z Let's Dance v gala!

, 24.08.2017 16:45

Na televíznych obrazovkách sa znovu bude tancovať. Ťahákom jesennej sezóny má byť návrat šou Let's Dance, ktorá slávila úspechmi pred pár rokmi.

V Let's Dance si zatancuje aj komička...
V Let's Dance si zatancuje aj komička Evelyn Kramerová. Partnerom je Lukáš Hojdan. Autor: TV Markíza

Vo štvrtok sa na tlačovej konferencii zišli zástupcovia televízie v Záhorskej Bystrici a vo veľkom štýle informovali o návrate populárnej šou. Tá prešla niekoľkými zmenami, ale niektoré tváre zostali rovnaké. Moderátorské posty prisúdili kompetentní Adele Banášovej a Martinovi Pycovi Rauschovi. Pred kamerami sa stretnú po niekoľkoročnej pau­ze.

Štvrtkový štart šou otestoval ich schopnosť „sparing-partnerstva“ a išlo im to opäť na jednotku. Zástupcom médií predstavili aj jednotlivé tanečné páry. Až na herečku Petru Vajdovú sa objavili v priestoroch vyzdobenej sály v bratislavskej Inchebe všetci účinkujúci. Tenistka Daniela Hantuchová a jej tanečný partner Erik Ňarjaš sa spojili prostredníctvom Sky­pe.

Herec
		Branislav Deák a jeho tanečná
		kolegyňa...
Speváčka
		Emma Drobná má najmladšieho
		tanečného...
+9Bývalá Miss Slovensko
		a riaditeľka súťaže
		Miss...

Hoci pravidlá šou zostávajú približne rovnaké ako ich diváci poznali doposiaľ, režisér a kreatívny producent Pepe Majeský informoval o tom, že šou bude veľkolepejšia a výpravnejšia. Podľa dokrútky, ktorú pustil novinárom, je jasné, že sa diváci dočkajú viac hromadných choreografií, hravejších, priam muzikálových a divadelných kostýmov, ale aj zaujímavých hudobných tém. Tancovať sa bude napríklad na skladby z filmov alebo spomenutých muzikálov.

Daniela Hantuchová sa bude v Let's Dance...
Daniela Hantuchová sa bude v Let's Dance zvŕtať okolo Erika Ňarjaša. Autor: TV Markíza

Zdá sa, že trénovanie berie naozaj poctivo moderátorka Lenka Vavrinčíková. „Schudla som už štyri kilogramy,“ priznala sa pred médiámi. „Ja by som chcela aspoň štyri kilo schudnúť,“ doplnila ju s humorom komička Evelyn Kramerová.

Medzi účinkujúcimi ženského pohlavia sú okrem spomenutých ešte riaditeľka Miss Slovensko Silvia Chovancová-Lakatošová a speváčka Emma Drobná. Mužskú zostavu súťažiacich tvoria herci Branislav Deák a Vladimír Kobielsky, hudobník Yxo Dohňanský, moderátor Peter Varinský a šéfkuchár Michal Konrád.

Herec Branislav Deák a jeho tanečná kolegyňa...
Herec Branislav Deák a jeho tanečná kolegyňa Dominka Rošková. Autor: TV Markíza

Výkony tanečných párov bude hodnotiť profesionálna porota, do ktorej už neodmysliteľne patrí choreograf Ján Ďurovčík a trénerka a profesionálna tanečníčka spoločenských tancov Tatiana Drexler. Druhý raz si kreslo porotkyne vyskúša herečka a víťazka prvej série Let's Dance Zuzana Fialová a nováčikom je prezident Slovenského zväzu tanečného športu a riaditeľ prestížnej tanečnej školy Petr Horáček.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#účinkujúci #Televízia #šou #moderátor #Let´s Dance #jeseň #Adela Vinczeová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Bolesť hlavy vám naznačuje nedostatok spánku, oddýchnite si.
Nehádžte všetko na svojich kolegov, dobre...

+ Nestojte príliš dlho na slnku, mohli by ste dostať úpal.
Neponižujte starších ľudí, vedia pracovať tak...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk