Z Orlanda Blooma bude detektív. Vyšetrovať bude vraždu víly!?

28.08.2017 00:00
Herec Orlando Bloom na archívnom zábere.
Herec Orlando Bloom na archívnom zábere. Autor: ,

Anglický herec Orlando Bloom si zahrá v pripravovanom seriáli spoločnosti Amazon s názvom Carnival Row.

Fantazijná dráma bude mať osem epizód a o jej výrobu okrem Amazonu zastreší aj Legendary Television. O réžiu novinky, ktorej nakrúcanie odštartuje na jeseň, sa postará Paul McGuigan, ten je spolu s Reném Echevarriom a Travisom Beachamom výkonným producentom.

O scenár sa postará spomínaný Echevarria, ktorý čerpal z originálnej Beachamovej predlohy, ktorá sa objavila v roku 2005 v zozname The Black List. Menovaný zoznam každoročne zostavujú so zámerom prezentovať scenáre, ktoré sa ešte nedostali do produkcie.

Carnival Row sa zameria na mýtické bytosti, ktoré unikli zo svojho domova zmietaného vojnou a usadili sa v meste plného napätia medzi obyvateľmi spôsobeného narastajúcim prisťahovalectvom. Príbeh sa bude vyvíjať okolo vyšetrovania nevyriešených úm­rtí.

Štyridsaťročný Bloom stvárni Rycrofta Philostratea, policajného inšpektora vyšetrujúceho vraždu víly, ktorá sa živila ako revuálna tanečnica. Vražda vílej utečenkyne by ho nemala trápiť, ale opak je pravdou a dostať sa k zisteniu, čo stojí za jej vraždou, ho bude stáť nemalú cenu. Rodák z Canterbury sa pod projekt podpíše aj ako producent.

#seriál #Orlando Bloom #detektív
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začínate sa zdravo stravovať, pomôžete tým nielen svojmu srdcu, ale i kĺbom.
Vzdialená teta zo zahraničia...

+ Mäso vyradíte zo stravovania, nezabúdajte ho nahradiť podobným druhom.
Ste si veľmi dobre vedomí svojich...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk