Stallone chystá pokračovanie Creeda. Vráti sa aj Dolph Lundgren!

04.09.2017 13:30
Zľava: Sistine Stallone, Sylvester Stallone a...
Herec Sylvester Stallone s dcérami Sistine (vľavo) a Sophiou. Autor: ,

Americký herec a filmár Sylvester Stallone pripravuje pokračovanie úspešnej športovej drámy Creed, ktorou v roku 2015 oživili kultovú sériu Rocky.

Sedemdesiatje­denročný predstaviteľ boxera Rockyho Balbou zverejnil prostredníctvom služby Instagram fotografiu Michaela B. Jordana s komentárom „naberanie sily“, hashtagom #Creed 2 a rokom 2018.

Portál Deadline, ktorý na post upozornil, pritom už dávnejšie informoval, že Stallone pracuje na scenári filmu, v ktorom by sa mohol Adonis Johnson Creed v podaní Michaela B. Jordana postaviť v ringu proti synovi ruského boxera Ivana Draga (Dolph Lundgren), ktorý vo filme Rocky IV z roku 1985 v brutálnom zápase zabil jeho otca Apolla Creeda (Carl Weathers).

Päťdesiatdeväťročný Dolph Lundgren, ktorý stvárnil neslávne známeho Draga, pritom tiež pred niekoľkými dňami fanúšikom prostredníctvom Instagramu ponúkol krátke video z tréningu s popisom „Prípravy na niečo veľké“ a hashtagmi #Creed2 a #IvanDrago.

Vo filme Creed v réžii Ryana Cooglera stvárnil 30-ročný Jordan mladého Adonisa, ktorý vyhľadá otcovho niekdajšieho rivala a priateľa Rockyho a požiada ho o pomoc pri tréningu. Stallone si stvárnením starnúceho a chorého legendárneho boxera vyslúžil Zlatý glóbus a tiež nomináciu na Oscara.

#Sylvester Stallone #pokračovanie #nakrúcanie #Creed
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Rizikom môže byť, ak začnete s nekontrolovaným otužovaním.
Plány nemusia vychádzať podľa vašich predstáv,...

+ Vysoké emócie vás vybičujú k vysokým výkonom, budete si veľa dokazovať.
Nakoniec sa vám podarí zapadnúť...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk