Hviezda hororového seriálu vydesená na smrť! Toto jej urobili v televízii

22.09.2017 00:00
Herečka Sarah Paulson sa trblietala v kreácii...
Herečka Sarah Paulson na vyhlásení cien Emmy. Autor: ,

Už siedmu sezónu účinkuje v seriáli, ktorý desí divákov. Herečka Sarah Paulson je však zároveň aj veľmi bojazlivou dámou. Potvrdila to počas návštevy talk-šou.

Štyridsaťtriročná dáma, ktorá je už niekoľko rokov súčasťou kultového projektu American Horror Story, sa objavila pred pár dňami v štúdiu u moderátorky Ellen DeGeneresovej. Samozrejme, aby mohla hovoriť o novej sezóne s podtitulom Kult. Odštartovala na obrazovkách len pred pár dňami.

Paulson však sama priznala, že časť hrozivých vizuálov a momentov, ktoré sa v seriáli objavia, pochádzajú z jej vlastnej hlavy a fóbií. Herečka sa napríklad bojí včiel alebo má strach z klaunov. To však netušila, čo si na ňu pripraví známa moderátorka.

DeGeneres je preslávená tým, že často plaší svojich hostí, či už v šatni v zákulisí, alebo v štúdiu. Na Paulsonovú si však pripravila hneď trojitú nádielku. Vydesila ju najprv, keď vyliezla zo skrine v jej kúpeľni v šatni, potom ešte dvakrát veľmi nečakane aj v štúdiu pred zrakmi divákov. Paulson sa vyľakala tak, že vliezla pod stôl. Viac si pozrite vo videu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#strach #Sarah Paulson #Ellen DeGeneres #American Horror Story
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite sa stravovať zdravšie, inak vás problémy so srdcom neobídu.
S pozitívnym myslením vám dnes pôjde...

+ Ráno sa poriadne najedzte, celý deň budete v lepšej nálade.
Ak potrebujú vaši kolegova pomocnú ruku,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk