Mať srdce nie je žiadna veda, vyspevuje Kristína v novom klipe

21.09.2017 15:13
Kritína
Speváčka Kristína. Autor:

Slovenská speváčka Kristína Peláková, známa ako Kristína, zverejnila nový videoklip k singlu Mať Srdce autorskej dvojice Kamil Peteraj a Martin Kavulič.

Veselá pieseň nabáda ľudí, aby sa častejšie riadili srdcom, pretože to je úprimnejšie ako rozum. „Mám pocit, že v dnešnej dobe sme si všetci zvykli viac používať rozum a srdce sme nechali bokom. Táto skladba je inšpiráciou k tomu, aby sme viac začali počúvať svoje srdce, čo chce, čo cíti, pretože keď robíme veci od srdca kdekoľvek a pri čomkoľvek, je to pre nás tá najprirodzenejšia a najúprimnejšia cesta,“ vyznala sa Kristína.

Jedným z hlavných motívov videoklipu v réžii Matúša Mišáka je tetovanie na ruke a farebné kvetinové vzory na šatách. Ústrednou témou príbehu, ktorý vznikal v historickom centre Bratislavy, je však láska.

„Námet a scenár klipu ma natoľko zaujal, že som sa rozhodla ísť do toho. S Matúšom som spolupracovala po prvý raz. Práca s ním bola veľmi príjemná a na profesionálnej úrovni. V klipe si so mnou zahral sympatický Jakub Klech, ktorý stvárnil vysnívaného chlapca,“ povedala Kristína, ktorá začiatkom októbra pokrstí i rovnomenný album. Fanúšikov a fanúšičky ním poteší po troch rokoch.

#videoklip #srdce #láska #Kristina
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepreháňajte to so zdravým životným štýlom, robte všetko s mierou.
Už ste blízko pri cieli v kariére,...

+ Nemyslite na to, že by sa vám niečo nemalo podariť, začnite myslieť pozitívne.
Neodmietajte žiadnu pomoc,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk