Hugh Hefner vstane z mŕtvych: V novom filme si ho zahrá Jared Leto

Americký herec a spevák Jared Leto stvárni zosnulého zakladateľa magazínu Playboy Hugha Hefnera, ktorý zomrel 27. septembra vo veku 91 rokov.

05.10.2017 08:40
Herec a spevák Jared Leto. Foto: ,
Herec a spevák Jared Leto.
debata

O réžiu sa postará Brett Ratner. „Jared je môj starý priateľ. Keď sa dopočul, že som získal práva na tento film, povedal mi, že chce stvárniť Hefa, že mu chce porozumieť. Verím, že Jared to dokáže. Je jedným z najlepších súčasných hercov,“ povedal filmár, ktorý sa podieľa na príprave snímky od roku 2007.

Za projektom spočiatku stáli spoločnosti Universal Pictures a Imagine Entertainment. Po vypršaní práv snímku prebral producent Jerry Weintraub pre Warner Bros., no po jeho smrti v roku 2015 práva získal 48-ročný Ratner pre svoju firmu RatPac Entertainment. Hefnera si mal predtým zahrať Robert Downey Jr..

Ratner v apríli pozval 45-ročného Leta do Hefnerovho domu na premiéru seriálu American Playboy: The Hugh Hefner Story (2017), pričom dúfal, že ho zoznámi s pánom domu. Ten bol však chorý a hostí v ten deň neprijímal.

„Máme k dispozícii dostatok materiálu s Hefom a Jared dostane toľko informácií, koľko bude chcieť,“ vyjadril sa režisér, ktorý má na konte tituly, ako napríklad Červený drak (2002), X-Men: Posledný vzdor (2006), Majstrovský plán (2011) či trilógiu Križovatka smrti z rokov 1998, 2001 a 2007.

debata chyba
Viac na túto tému: #životopis #rola #biografia #Jared Leto #Hugh Hefner

+ Nedávajte do seba kopu liekov, vaše telo s tým nie je OK.
Dnes toho budete mať na práci dosť, preto...

+ Nezabúdajte na preventívne prehliadky aj keď sa cítite dobre.
Staré dlhy sa vyriešia, cítite finančnú úľavu....