Kristina je romantička, aj ona podľahla Šeherezáde

Speváčka Kristina má voľného času málo, ale niektoré seriály si ujsť nenechá.

Kristína
Kristina pracuje na nových skladbách.
Autor:

Na párty po odovzdávaní cien OTO sa objavila aj speváčka Kristina. Napriek tomu, že zlatú sošku si z pódia neodniesla, sršala z nej dobrá nálada. „Nie som sklamaná a vážim si, že vďaka fanúšikom som sa ocitla medzi Zuzkou Smatanovou a Janou Kirschner. Celý večer bol vydarený a objavili sa okamihy, z ktorých som mala veľmi dobrý pocit,“ povedala sympatická speváčka.

Na poličke má vraj miesto, vedľa ceny Slávik, kam by sa OTO hodil. „Uvidíme, čo príde budúci rok. Ja si myslím, že každý, kto sa dostane do nominácie, si víťazstvo praje, lebo je to ocenenie jeho práce. Ale ani potom, keď sa človeku podarí pár cien získať, nemôže zaspať na vavrínoch a prestať pracovať. A nemôže brať tragicky, ak je ocenený niekto druhý.“

Speváčka prezradila, že zo seriálov, ktoré sa momentálne na obrazovke objavujú, je fanúšičkou krásnej Šeherezedády z Tisíc a jednej noci. „Ak môžem, tak si ho vždy pozriem a keď mi to nevyjde, tak si tú časť nájdem na internete. Ale mám rada aj Profesionálov a Ordináciu v ružovej záhrade. Je skvelé, že slovenskí herci dostávajú na obrazovke konečne priestor,“ dodala.

Ukrajina, vojaci

V Donbase narazil voz OBSE na mínu, Američan zomrel, dvaja ľudia zranení

23.04.2017 13:31, aktualizované: 15:45

Obrnený voz pozorovateľskej misie Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) na území ovládanom východoukrajinskými separatistami narazil na protitankovú mínu.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.

hasiči, požiar, Kalifornia, pád lietadla, dom

Taliansky 7-ročný chlapec, ktorého rodičia vyhodili z horiaceho domu, zomrel

23.04.2017 12:46

Chlapca vyhodili rodičia z okna druhého poschodia v zúfalej snahe zachrániť ho pred požiarom.

bratislavsky hrad

Slovák žijúci v Paríži: Francúzsko ide dole vodou

23.04.2017 12:00

"Vo Francúzsku to ide dole vodou," hovorí Igor pôvodom z Bratislavy, ktorý pôsobí v Paríži niekoľko rokov ako architekt.