Kristina je romantička, aj ona podľahla Šeherezáde

17.03.2011 05:40
Kristína
Kristina pracuje na nových skladbách. Autor:

Speváčka Kristina má voľného času málo, ale niektoré seriály si ujsť nenechá.

Na párty po odovzdávaní cien OTO sa objavila aj speváčka Kristina. Napriek tomu, že zlatú sošku si z pódia neodniesla, sršala z nej dobrá nálada. „Nie som sklamaná a vážim si, že vďaka fanúšikom som sa ocitla medzi Zuzkou Smatanovou a Janou Kirschner. Celý večer bol vydarený a objavili sa okamihy, z ktorých som mala veľmi dobrý pocit,“ povedala sympatická speváčka.

Na poličke má vraj miesto, vedľa ceny Slávik, kam by sa OTO hodil. „Uvidíme, čo príde budúci rok. Ja si myslím, že každý, kto sa dostane do nominácie, si víťazstvo praje, lebo je to ocenenie jeho práce. Ale ani potom, keď sa človeku podarí pár cien získať, nemôže zaspať na vavrínoch a prestať pracovať. A nemôže brať tragicky, ak je ocenený niekto druhý.“

Speváčka prezradila, že zo seriálov, ktoré sa momentálne na obrazovke objavujú, je fanúšičkou krásnej Šeherezedády z Tisíc a jednej noci. „Ak môžem, tak si ho vždy pozriem a keď mi to nevyjde, tak si tú časť nájdem na internete. Ale mám rada aj Profesionálov a Ordináciu v ružovej záhrade. Je skvelé, že slovenskí herci dostávajú na obrazovke konečne priestor,“ dodala.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na lieky, ktoré máte predpísané od lekára, pomôžu vám.
Neviete sa rozhodnúť pre kúpu správneho...

+ Ak ste požili alkohol najlepšie rozhodnutie bude zavolať si taxi, nešoférujte.
Finančné možnosti sa...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk