Rozvod, zmätky a nové lásky? Šulajová zamotá vzťahy v Až po uši

, 11.11.2017 00:00
Zuzana Šulajová s partnerom Jánom Révaiom
Fotografka a herečka Zuzana Šulajová s partnerom Jánom Révaiom. Autor:

Úspech seriálu Až po uši v produkcii HBO mal logické vyústenie - nakrúcanie druhej série. V nových epizódach si zahrá aj slovenský nováčik - herečka Zuzana Šulajová.

Tvorcovia zverili sympatickej herečke známej z filmu Záhrada rolu Adely. „V seriáli je nás viac nových. Ja prídem z New Yorku s mojím manželom, ktorého stvárnil Stanislav Majer. Vlastne sa prídeme rozviesť a popritom trošku zamiešame karty v tých zabehnutých vzťahoch, ktoré preplynuli z prvej série do druhej,“ prezradila na nedávnej tlačovej konferencii Šulajová.

"Ako to už býva aj v živote, keď príde do nejakej partie alebo spoločnosti nový člen, niečo to s tou spoločnosťou urobí, niečo sa udeje. A tak isto sa niečo udeje aj v nových dieloch, trošku sa to premieša. Bude to skrátka ešte zamotané,“ naznačila herečka, ktorá je druhou Slovenkou v osadenstve seriálu pod režisérskou taktovkou Jana Hřebejka.

Tou prvou je herečka Jana Kolesárová, ktorá stvárnila rolu lesbičky Lindy. Aj o seriáli Až po uši, no tiež o svojom súkromí a kariére hovorila vo veľkom rozhovore pre magazín MiA, ženskú prílohu Pravdy – viac čítajte tu.

Seriál Až po uši štartuje v nedeľu 12. novembra. Diváci a diváčky sa môžu opäť tešiť aj na herecké výkony Ane Geislerovej, Jiřího Havelku, Jitky Čvančarovej, Hynka Čermáka, Anny Polívkovej či Radka Holuba. K dosiaľ známym tváram seriálu sa v novej sérii okrem Šulajovej pripojí Taťjana Medvecká, už spomenutý Stanislav Majer a František Němec.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Zuzana Šulajová #postava #nováčik #HBO #Až po uši
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Na bolesť chrbáta vám nepomôže masáž, musíte byť v kľude a teple.
Niekto začal obmedzovať nové...

+ Neskrývajte strach z lekárov, priznajte sa aspoň najbližšiemu človeku.
Momentálne vám bude ťažké zarobiť...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk