Krásna Gadot o filmovej budúcnosti: Nechcem byť len Wonder Woman

17.11.2017 08:00
Herečka Gal Gadot v kreácii Altuzarra.
Herečka Gal Gadot v kreácii Altuzarra. Autor: ,

Vďaka postave Wonder Woman v rovnomennom filme sa z izraelskej herečky Gal Gadotovej stala medzinárodná hviezda. V rozhovore pre GQ sa rozhovorila o hereckej kariére, ale aj svojich koreňoch.

Niektorí fanúšikovia bývalej Miss Izrael vyčítajú, že v jej reči na filmovom plátne počuť hebrejský akcent. „V hebrejčine, kedykoľvek dávam rozhovory, kedykoľvek k niekomu hovorím alebo čítam, je pre mňa dôležité, aby som znela výrečne a mala dobrú slovnú zásobu,“ vysvetlila v interview Gadot.

V angličtine je to podľa nej iné. Hoci sa snaží, stále má medzery. „Stále ešte niektoré slová nie sú v mojej DNA,“ pokračovala krásna brunetka.

Zľava:  Jason Momoa,
		Henry Cavill, Ezra
		Miller,...
Herečka Diane Lane.
+13Herečka Connie
		Nielsen.

Hoci od štvrtka ju diváci môžu opäť v kinách vidieť ako Wonder Woman, tentoraz vo filme Liga spravodlivých, a rolu superhrdinky si znovu zopakuje aj v druhom pokračovaní série, nebráni sa ani rolám v iných žánroch.

„Akonáhle je dobrý príbeh, dobrý scenár, každý žáner má svoju dôveryhodnosť. Jasné, že nechcem do konca života hrať Wonder Woman. Rozhodne nie,“ doplnila Gadot.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#rozhovor #korene #hebrejčina #GQ #Gal Gadot
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zo zimy budete mať vysušenú pokožku, používajte mastnejšie krémy.
Ak niečomu nerozumiete radšej sa...

+ Vaše myšlienky smerujú zlým smerom, popremýšľajte nad sebou.
Nespadnite tam, kde ste už raz boli, dajte si...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk