Škandály, nahota, drogy a znovu ako anjel! Miley Cyrus oslavuje

22.11.2017 16:05

Americká speváčka a herečka Miley Cyrus patrí medzi najväčšie hviezdy šoubiznisu. Vo štvrtok 23. novembra oslavuje 25. narodeniny.

Miley Cyrus na pódiu počas udeľovania MTV Video...
Miley Cyrus na pódiu počas udeľovania MTV Video Music Awards 2017. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Dcéra country muzikanta získala slávu najprv ako jedna z hviezdičiek zo stajne Disney, aby na prahu dospelosti prešla divokým obdobím, v ktorom nechýbali šokujúce kostýmy, divoké večierky alebo škandalózne videoklipy. V posledných rokoch sa však Miley upokojila a na pódiách opäť potvrdzuje, že nie je bez talentu.

Speváčka Miley Cyrus na zábere z mája
		2017.
Speváčka
		Miley Cyrus na pláži v
		Malibu...
+25 Liam Helmsworth a Miley
		Cyrus počas
		premiéry...

Pred kamerou sa objavila už ako dieťa, cestu ku skutočnej sláve jej pred 11 rokmi otvoril seriál z produkcie Disney Hannah Montana. Miley si zahrala dievča, ktoré cez deň vedie život obyčajnej stredoškoláčky a v noci sa stáva popovou hviezdou. Počas štyroch sezón si dielko, starostlivo vyprojektované na dievčenské publikum až po stredné školu, získalo po svete milióny fanúšičiek. A prakticky všetko, čoho sa Miley, vtedy Hannah Montana, dotkla, sa menilo na doláre.

Už pred odvysielaním štvrtej sezóny však Miley odhodila tvár nepoškvrnenej Hannah. Ostrihala si vlasy, odfarbila sa a ukázala tetovanie. O pár rokov začala šokovať aj priamo na pódiu a potom ešte intenzívnejšie aj mimo neho.

Speváčka Miley Cyrus a jej provokatívna...
Speváčka Miley Cyrus a jej provokatívna choreografia spred pár rokov. Autor: SITA/AP, Powers Imagery

Jej videoklip Wrecking Ball, v ktorom sa objavila prakticky nahá na demoličnej guli, vyhlásila televízia MTV v roku 2014 za najlepší videoklip roka. Tento rok sa však Miley vrátila s novým albumom Younger Now, ktorý sprevádza upokojujúca fáza. Speváčka prestala šokovať za každú cenu a dokonca priznala, že niektoré svoje kroky z uplynulého obdobia ľutuje. Zaradila medzi ne aj časté fajčenie marihuany, s ktorou vraj definitívne pred pár mesiacmi skoncovala.

Speváčka a herečka Miley Cyrus v šatách od...
Speváčka a herečka Miley Cyrus v šatách od Marca Jacobsa. Autor: SITA/AP, Charles Sykes
#škandál #oslava #Miley Cyrus #kariéra #jubileum #hudba
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Po celom dni v práci, večer vypnite všetku elektroniku aj hlavu.
Nespájajte prácu so súkromím, bude to...

+ Ak sa vám niečo naozaj nechce, nepremáhajte sa príliš.
Peniaze si musíte zarobiť, nenechávajte to na...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk