Netúžim po asistentke, ani odhaľovať súkromie, tvrdí kráska zo Star Wars

15.12.2017 08:50
Daisy Ridley
Herečka Daisy Ridley počas fotenia k filmu Star Wars: Poslední Jediovia. Autor: ,

Jej tvár je vďaka fenoménu Star Wars známa miliónom fanúšikov po celom svete. A popularitu nadobudla za posledné roky obrovskú. To však pre Daisy Ridleyovú neznamená, že bude fungovať ako veľké hviezdy.

Iba nedávno prekvapila 25-ročná britská rodáčka v rozhovore pre magazín Glamour, keď uviedla, že nechce mať osobnú asistentku. Pri počte povinností a záujmu o ňu by sa pri tom núkala skôr možnosť zamestnať takého človeka.

„Mala som asistenta na naozaj kratučkú chvíľu, pretože mi to ponúkli. A doslova stačil jeden deň, aby som si povedala, toto sa mi nepáči. Nepáči sa mi, ak niekto iný robí rozhodnutia, ktoré by som mala robiť ja,“ uviedla pre dámsky magazín Ridley. „Áno, som veľmi veľmi zaneprázdnená, ale nie taká zaneprázdnená, aby som nemohla robiť vlastné rozhodnutia. Ak ma niekto má vyzdvihnúť ráno autom, chcem, aby ma kontaktoval priamo,“ dodala ešte herečka.

Ridley, ktorá sa stala idolom novej generácie fanúšikov Star Wars, sa tiež vyznala, že svoj súkromný život chce udržať v čo najväčšej tajnosti. „Byť na sociálnych sieťach nie je pre mňa dobré, nie som na to vybavená,“ vysvetlila. „Som veľmi citlivá. Nie precitlivelá, ale v zásade veľmi veci prežívam a vnímam,“ doplnila Ridley. Podľa nej ako žena častejšie čelí otázkam na svoj súkromný život a odmieta na ne odpovedať. „Sú to veci, ktoré patria len mne. Moje súkromie,“ uzavrela.

Herečka
		Daisy
		Ridley.
Herec
		Domhall
		Gleeson.
+14Herec John Boyega na
		premiére filmu
		Hviezdne...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#súkromie #Star Wars #asistentka #Daisy Ridley
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zabudli ste ohlásiť zmenu lekára, dnes dáte všetko do poriadku.
Nákupný zoznam vám pomôže v rozhodovaní...

+ Pozor na potraviny, ktoré sú zle skladované, mohlo by vám byť nevoľno.
Podnikanie prenecháte osobe,...