Porota novej Superstar: Vracia sa Habera, hodnotiť bude aj Knechtová

20.12.2017 14:00

Televízia Markíza stavila v uplynulých mesiacoch na veľké návraty. Po šou Let's Dance a seriáli Susedia, ktorý sa vráti po rokoch na obrazovky, sa pridáva aj projekt Superstar.

Speváčka Katka Knechtová by mala byť novou...
Speváčka Katka Knechtová by mala byť novou porotkyňou v šou Superstar. Autor: Marek Neumahr

Jeden z najúspešnejších hudobných súťažných programov štartoval kedysi na obrazovkách verejnoprávnej televízie, aby sa potom presunul do komerčnej Markízy. Hoci prvej sérii sa úspech tých ďalších už nevyrovnal, stále program patrí medzi sledované a populárne. A s tým určite kalkulujú aj v Záhorskej Bystrici, kde už sa nejaký ten piatok Superstar promuje a pripravuje.

Server Vipstory.cz priniesol informáciu aj o zostave porotcov, ktorých diváci uvidia v najbližšom vysielaní speváckej šou o hľadaní najväčšieho hudobného talentu. Asi nikoho neprekvapí, že v porotcovskej pozícii sa znovu vráti Pavol Habera.

Okrem neho však v porotcovskej zostave už budú len samé nové tváre. Slovensko bude mať v štvorčlennej zostave ešte jedného zástupcu – konkrétne speváčku Katarínu Knechtovú. Za Česko sa v porote objaví Matěj Ruppert, známy najmä z formácie Monkey Businnes, ale tiež spevák Ben Cristovao. On sám súťaž absolvoval a hoci nedosiahol až na víťazstvo, jeho kariéra bola v mnohých ohľadoch úspešnejšia než kariéra niektorých superstarovských víťazov.

Televízia Markíza zatiaľ zostavu nepotvrdila.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Superstar #porota #Pavol Habera #Matěj Ruppert #Katarína Knechtová #Ben Cristovao
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dnes si dávajte pozor na mastné potraviny, určite vám neprospievajú.
Pozor na malé písmenká v obchodných...

+ Nedostatok spánku môže spôsobiť vnútorný kolaps, ktorý nie je vidieť.
Svoju prácu beriete serióznejšie než...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk