Juraj Kukura: Nemám ani základy na to, aby som bol dobrým hercom

29.01.2018 10:30
Juraj Kukura
Herec Juraj Kukura stvárňuje hlavnú úlohu v novom seriáli Inšpektor Max. Autor: ,

Herca Juraja Kukuru, ktorý sa v nedeľu prvýkrát objavil na televíznej obrazovke v krimiseriáli Inšpektor Max, prvoplánové kriminálky nebavia.

„Zaujíma ma v prvom rade sociálne prostredie a život, ktorý žijeme. Na povrchné vyšetrovanie sú lepší iní. Ja si myslím, že v tomto prípade sú najdôležitejšie osudy ľudí. Nejde tam o naháňačky autami, bitky, streľbu, preskakovanie priekop a preliezanie zábradlí, pričom na konci sa dozviete, kto je vrah. Takých kriminálok je toľko, že toto už dnes nikoho nezaujíma. Mňa teda vôbec nie. Naopak, zaujíma ma dnešná spoločnosť, spôsob, akým dnes žijeme a čo nás trápi,“ ozrejmil na margo ĺohy vyšetrovateľa, ktorého stvárnil v spomenutom projekte.

„Pripravte sa na jedenásť televíznych filmov, ktoré na seba nadväzujú a ukazujú našu spoločnosť a osudy ľudí v súvislosti s tým, že hlavné postavy sú kriminalisti a v tomto prostredí sa aj pohybujú,“ podotkol herec, ktorý na záver priznal, že napriek dlhým mesiacom nakrúcania mu profesia detektíva príliš neučarovala.

„Aj keď ma to priťahuje, to ešte stále neznamená, že by som to vedel aj robiť. Človek môže robiť len to, čo robiť vie a čo si v prvom rade vie predstaviť. Byť detektívom si osobne predstaviť neviem. Aj keď, ja som si nevedel predstaviť ani že budem herec,“ zavtipkoval.

„Neviem totiž ani spievať, ani tancovať, neviem recitovať… Ja vlastne nemám ani základné predpoklady na to, aby som bol dobrým hercom,“ uzavrel.

#rozmer #ľudskosť #Juraj Kukura #Inšpektor Max
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Často namáhate zrak, čoho následkom je bolesť hlavy. Pozor na šoférovanie.
O svojich kvalitách...

+ Obľúbite si chuť kávy a nahradíte ňou čierny čaj, čo vám lepšie vyhovuje.
Mládež má síce zelenú, ale...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk