Norisová, Marcinková aj Hilmerová! Na diváka zaútočia viacnásobne

21.02.2018 10:00

Z jedného seriálu do druhého! Niektoré herečky sú u tvorcov jednoducho v kurze.

Zuzana Norisová sa už v stredu večer predvedie ako jedna z hlavných ženských postáv v druhej sérii jojkárskych Prázdnin, ktoré jej priniesli rolu manželky Ľuboša Kostelného. K úlohe sa vrátila po niekoľkomesačnej prestávke. „Návrat po roku bol príjemný, pretože mne vyhovuje, keď sa už herci, ktorí spolu robia, poznajú. Platí to aj o režisérovi, Ivanovi Predmerskom, ktorý už vie reagovať na mňa a ja naňho, takže v tomto smere bol návrat pred kamery fajn,“ opísala sympatická herečka. Ale už 2. marca sa na obrazovke stane jednou zo štyroch seriálových Mileniek. Na Markíze sa tak ocitne v spoločnosti Antónie Liškovej, Gabriely Marcinkovej a Táne Pauhofovej.

Zuzana Norisová a Ľuboš Kostelný v druhej sérii...
Zuzana Norisová a Ľuboš Kostelný v druhej sérii Prázdnin so svojimi ratolesťami. Autor: JOJ

Ani obľúbená Monika Hilmerová sa na nedostatok práce v seriáloch sťažovať nemôže. Ako manželka Filipa Tůmu má svoje stále miesto trojnásobnej mamy v Oteckoch na Markíze. Už 5. marca ju diváci uvidia aj v ďalšom projekte tejto televízie, v sitkome Kuchyňa, v ktorom stvárňuje hlavnú rolu český herec Martin Dejdar.

Monika Hilmerová a Martin Dejdar v sitkome...
Monika Hilmerová a Martin Dejdar v sitkome Kuchyňa. Autor: Markíza

Nežná Gabika Marcinková je takisto u seriálových tvorcov aktuálne v kurze, Markíza ju obsadila hneď do dvoch svojich projektov – okrem Mileniek, kde hrá jednu z hlavných ženských postáv, je aj súčasťou Kuchyne – sitkom sa k divákom dostane 5. marca.

Hlavné hviezdy seriálu Milenky (zľava): Antónia...
Hlavné hviezdy seriálu Milenky (zľava): Antónia Lišková, Zuzana Norisová, Gabriela Marcinková, Táňa Pauhofová. Autor: TV Markíza

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Zuzana Norisová #prázdniny #Oteckovia #Monika Hilmerová #Milenky #kuchyňa
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neobmedzujte sa doprajte telu všetko čo si pýta v malej miere.
Buďte časovo flexibilný, v práci tak budete...

+ Radujte sa z každého okamihu a tešte sa zo svojho života.
Čaká vás okamih pravdy, ktorý vás vyslobodí z...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk