Ako ustojí oranžový Maštalír rozbiehajúci sa vzťah?

22.02.2018 16:00

Tomáš Maštalír sa po dlhšej prestávke objaví na obrazovke v komediálnej polohe, je jednou z hlavných postáv joj-kárskej novinky Semafor.

Naposledy si takúto polohu na obrazovke zahral v seriáli Hod svišťom. V Semafore sa predvedie ako Miro Majer, riaditeľ eventovky, ktorému sa rozbieha jeho prvý skutočný vzťah – po tridsiatke konečne zdieľa domácnosť s partnerkou. „Je pravda, že v poslednej dobe ma televízni diváci videli skôr v dramatických postavách, ale na druhej strane, v divadle je polovica mojich úloh komediálnych. A Mira v Semafore som si naozaj obľúbil,“ začína opisovať Maštalír.

Tomáš Maštalír a Dominika Žiaranová ako...
Tomáš Maštalír a Dominika Žiaranová ako zaľúbený párik v seriáli Semafor. Autor: JOJ

Seriálová úloha z neho urobila ambiciózneho choreografa a dokonca aj tanečníka. „V konkurze na túto rolu nikoho vlastne ani nezaujímalo ako hrám, ale skôr to, ako tancujem,“ opísal so smiechom herec a dodal: „A ako tanečník a choreograf som naozaj dobrý.“ Ako dodáva režisér novinky, Peter Begányi, seriál, ktorý vznikol podľa izraelskej predlohy a s úspechom sa vysiela napríklad v USA, Číne či Rusku, má množstvo fanúšikov na sociálnych sieťach práve kvôli spomínaným seriálovým choreografiám. Ich nakrúcanie si užil aj Maštalír. „Dokonca ako Miro som sa pred kamerami stretol s bratislavských klubom šachistov, pre ktorých som pripravoval event a bolo milé, že tvorcovia postavili pred kamery skutočných šachistov a nie komparz. Pre mňa išlo o super stretnutie.“

Hlavné posatvy seriálu Semafor zľava: Stanislav...
Hlavné posatvy seriálu Semafor zľava: Stanislav Majer, Tomáš Maštalír, Martin Nahálka. Autor: JOJ

Dej seriálu zobrazuje život troch mužov po tridsiatke, ktorých okrem Maštalíra stvárňujú Martin Nahálka a český herec Stanislav Majer a nesie sa v znamení hesla: Keď máte po tridsiatke, život je tak trochu ako semafor. Ako slobodný si preletíte na zelenú. Ak ste v stálom vzťahu, niektoré veci sú nové a zaujímavé, no oranžové svetlo už bliká. A keď už ste ženatý a máte deti, svieti vám červená – ste zaseknutí a myslíte si, že lepšie to už nebude…

Hlavné posatvy
		seriálu Semafor zľava:
		Stanislav...
Tomáš Maštalír a
		Dominika Žiaranová
		ako...
+4Tomáš Maštalír v
		seriáli Semafor.

Maštalírovi v seriáli svieti oranžová. Ako Mirovi v Semafore sa mu práve rozbieha vzťah. Jeho partnerkou pred kamerami je herečka Dominika Žiaranová, ktorá po jeho boku nestojí po prvý raz, zahrali si spolu už v Búrlivom víne. „Vtedy sme skončili dokonca pred oltárom. S Dominikou sa však poznáme nielen z nakrúcania, ale aj z divadla, takže nijako herecky oťukávať sme sa už nemuseli,“ opísal Maštalír. Ako to s ich vzťahom dopadne v Semafore, si diváci môžu pozrieť od 13. marca. Seriál by sa mal vysielať v prime-time v dvoch častiach po sebe s týždennou periodicitou.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Tomáš Maštalír #semafor #Martin Nahálka #Dominika Žiaranová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neobmedzujte sa doprajte telu všetko čo si pýta v malej miere.
Buďte časovo flexibilný, v práci tak budete...

+ Začnite sa starať o svoje telo a nezanedbávajte teplé stravovanie.
Rozprávajte len o tom čo viete, nie o...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk