Porotca zo Superstar Cristovao o Ledeckej: Je to vydretý úspech!

25.02.2018 12:35
Ben Cristovao
Český spevák Ben Cristovao na zábere zo šatne po náročnom tréningu. Autor:

Nie neuveriteľný, ale vydretý, tak hodnotí dvojnásobný zlatý úspech Ester Ledeckej na olympijských hrách hudobník a tanečník Ben Cristovao, ktorý sa už čoskoro predstaví v úlohe porotcu Superstar.

Cristovao v minulosti spolu s Ledeckou trénoval jazdu na snouborde. Dnes sa tomuto športu venuje len rekreačne, ale v roku 2006 sa stal víťazom Českého pohára vo freestyle.

Ledecká sa zapísala do dejín olympijských hier ako prvá žena, ktorá získala na jedných hrách dve zlaté medaily v odlišných športoch.

„Povedal by som, že to je neuveriteľné, keby som nevedel, koľko do toho vložili Ester a jej rodičia času a energie. Nie je to neuveriteľné, je to vydreté a krásne vedené už odmalička,“ uviedol spevák na Facebooku k medailám Ledecký v lyžiarskom super-G a v paralelnom obrovskom slalome na snouborde. Hudobník česko-angolského pôvodu k úspechu Ledeckej tiež podotkol, že pre neho znamená „lekciu do života“.

Porota speváckej šou Superstar - zľava: Matěj...
Porota speváckej šou Superstar - zľava: Matěj Ruppert, Katarína Knechtová, Ben Cristovao a Pavol Habera.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: TV Markíza

„Chcel som sa Ester čo najskôr ozvať, keďže sme spolu kedysi dávno na snouborde začínali a trénovali, ale potom som si uvedomil, že som sa len tak sám od seba pár rokov neozval a vždy som si len z počutia potvrdil, že“ to ešte stále robí „a nevenoval som jej práci na športovej kariére až do posledných dvoch rokov skoro žiadnu pozornosť. A teraz sa budem hrať na kamoša, ktorý jej chce rýchlo pogratulovať? Prdlajs kamaráde, pekne do radu a počkaj, až si šampiónka urobí čas,“ oznámil Cristovao, ktorý sa už v nedeľu večer prvýkrát objaví v hudobnej súťažnej šou SuperStar na obrazovke TV Markíza.

#úspech #Superstar #snoubording #Ester Ledecká #Ben Cristovao
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vaša pokožka potrebuje starostlivosť doprajte mu ju.
Výhovorky vám síce idú avšak začnite byť k sebe...

+ Máte v sebe neskutočné množstvo pozitívnej energie, posúvajte ju ďalej.
Verte sami sebe a všetko pôjde...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk