Kto ju tak zmaľoval?! Vizáž Mel B na veľkej premiére bola fakt pohroma

14.03.2018 00:00

S talentovými šou sa trhá vrece a v USA v pondelok večer štartovala ďalšia - populárne hľadanie talentov s hviezdnou porotou, v ktorej sedí aj Simon Cowell.

Speváčka a tanečnica Mel B na štarte šou...
Speváčka a tanečnica Mel B na štarte šou America's Got Talent v kalifornskej Pasadene. Autor: SITA/AP, Willy Sanjuan

Obávaný televízny kat však nebol stredobodom pozornosti na pondelňajšom uvedení programu tak, ako jeho nežnejšie kolegyne z poroty – konkrétne (stále menej) modelka a (stále viac) televízna celebrita Heidi Klum a tiež bývalá členka Spice Girls Melanie Brown alias Mel B.

Moderátorka Tyra
		Banks.
Producent a
		porotca Simon
		Cowell.
+4Heidi Klum bozkáva na
		líce svojho kolegu
		Howie...

Obe dáma majú po štyridsiatke, obe sú matkami niekoľkých potomkov a obom sa nedá uprieť, že majú ukážkovú fyzickú formu. Najmä na Brownovej vidieť, že za posledné mesiace ešte zhodila pár kilogramov a má postavu študentky.

Predstavenie programu pred médiámi však nezvládla ex-členka slávnej formácie na jednotku – stačí pohľad na jej tvár a je jasné, prečo. Mel B skrátka tentoraz vizáž nezvládla – či skôr to nezvládol jej tím vízážistov a vlasových štylistov. Silné líčenie, neprirodzene maľované obočie, silný rúž a prapodivný účes z kučierok – akoby sa snáď chcela hviezdička vrátiť do 90-tych rokov, na úvod svojej kariéry, keď imidž Spice Girls bláznil svet a zároveň posúval hranice gýču a nevkusu.

Moderátorka Tyra Banks.
Moderátorka Tyra Banks. Autor: SITA/AP, Willy Sanjuan

Zdá sa však, že silné líčenie je v televíznom biznise skrátka v kurze. Dôkazom bola aj moderátorka a bývalá modelka Tyra Banks. Obe dámy, aj ďalších členov poroty si pozrite v galérii!

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vizáž #premiéra #Melanie Brown #Mel B #líčenie #Amerika má talent
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Choďte dnes do prírody a začnite ju konečne vnímať naplno.
Budete momentálne v stresových situáciách,...

+ Samota vám určite prospeje, prídete na nové nápady, ktoré zrealizujete.
Dnes sa vám niečo veľmi podarí,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk