Nahota v amerických filmoch ma vždy rozčuľuje, hovorí Jessica Chastain

02.04.2018 14:30

V jednej z prvých úloh, vďaka ktorým prerazila, sa herečka Jessica Chastain objavila nahá. Ale pre magazín Vulture nedávno prezradila, že ju nahota väčšinou vo filmoch rozčuľuje.

Herečka Jessica Chastain v kreácii Zuhair Murad.
Herečka Jessica Chastain v kreácii Zuhair Murad. Autor: SITA/AP, Arthur Mola

Ryšavá hviezda snímok Molly's Game či 30 minút po polnoci sa však priznala, že jej názor sa zväčša týka amerických filmov. „Nemám nič proti nahote, špeciálne v niektorých európskych filmoch ju zbožňujem. Ale uvedomila som si, že v americkom filme ma idea nahoty rozčuľuje,“ uviedla v rozhovore.

„Pre mňa je nahota nepríjemná, ak mám pocit, že to nie je rozhodnutie postavy, ktorá sa pred kamerou vyzlieka. Ak je to niečo, čo ich prevyšuje, čo im bolo prikázané zhora,“ vysvetlila herečka. Dodala, že istým spôsobom to vníma ako viktimizáciu.

„Ak sú ľudia absolútne pánmi svojich rozhodnutí, potom je to skutočne vzrušujúca vec. Milujem ľudské telo – mužská nahota, ženská nahota, som za to! Ale musím ako herečka prísť na miesto, kde viem, že to bolo moje rozhodnutie,“ uviedla pre Vulture herečka dvakrát nominovaná na Oscara.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#rozhodnutie #nahota #Jessica Chastain #herečka #film #Amerika
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Mali by ste viac času venovať sama sebe, vyčistite si myseľ od zbytočností.
Postavia sa pred vás rôzne...

+ Neležte celý deň v posteli, vaša krčná chrbtica trpí.
To, čo sa včera zdalo nemožné, dnes bude pre vás...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk