Nahota v amerických filmoch ma vždy rozčuľuje, hovorí Jessica Chastain

V jednej z prvých úloh, vďaka ktorým prerazila, sa herečka Jessica Chastain objavila nahá. Ale pre magazín Vulture nedávno prezradila, že ju nahota väčšinou vo filmoch rozčuľuje.

02.04.2018 14:30
debata (2)
Herečka Jessica Chastain v kreácii Zuhair Murad. Foto: SITA/AP, Arthur Mola
Herečka Jessica Chastain v kreácii Zuhair Murad. Herečka Jessica Chastain v kreácii Zuhair Murad.

Ryšavá hviezda snímok Molly's Game či 30 minút po polnoci sa však priznala, že jej názor sa zväčša týka amerických filmov. „Nemám nič proti nahote, špeciálne v niektorých európskych filmoch ju zbožňujem. Ale uvedomila som si, že v americkom filme ma idea nahoty rozčuľuje,“ uviedla v rozhovore.

„Pre mňa je nahota nepríjemná, ak mám pocit, že to nie je rozhodnutie postavy, ktorá sa pred kamerou vyzlieka. Ak je to niečo, čo ich prevyšuje, čo im bolo prikázané zhora,“ vysvetlila herečka. Dodala, že istým spôsobom to vníma ako viktimizáciu.

„Ak sú ľudia absolútne pánmi svojich rozhodnutí, potom je to skutočne vzrušujúca vec. Milujem ľudské telo – mužská nahota, ženská nahota, som za to! Ale musím ako herečka prísť na miesto, kde viem, že to bolo moje rozhodnutie,“ uviedla pre Vulture herečka dvakrát nominovaná na Oscara.

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #nahota #film #Amerika #herečka #Jessica Chastain #rozhodnutie

+ Mali by ste sa dostatočne vyspať a brať dostatočne veľa vitamínov.
Choďte si za svojim cieľom, mali by ste viac...

+ Meditácia a relaxácia pomôžu zmierniť stres a úzkosť.
Investujte múdro, pozorne vyberajte svoje projekty....