Milovali ho diváci, Trump ho má v zuboch! Baldwin oslavuje 60-ku

03.04.2018 13:04
Herec Alec Baldwin a jeho manželka Hilaria...
Herec Alec Baldwin a jeho manželka Hilaria Baldwin. Autor: ,

Americký herec Alec Baldwin, ktorý 3. apríla oslávi šesťdesiatku, hral často charakterných sympaťákov, ktorými sa zapísal do povedomia najmä televízneho publika.

Prvú výraznejšiu úlohu vo filme získal v roku 1998 v snímke Manželské etudy a v tom istom roku aj v úspešnej komédii Beetlejuice. Za svoju kariéru bol raz nominovaný na Oscara (Smoliar) a štyrikrát na Zlatý glóbus.

Jeho kariéra odštartovala v televíznom seriáli The Doctors (Lekári) z rokov 1980–1982 a potom hral v mnohých ďalších televíznych seriáloch. Zaujal vo filme Manželstvo s mafiou s Michelle Pfeifferovou, Podnikavé dievča s Melanie Griffithovou či Hone na ponorku so Seanom Connerym.

Alec
		Baldwin a Hilaria Baldwin
		počas...
Herec Alec
		Baldwin.
+8Herci Sean Connery
		(vľavo) a Alec
		Baldwin...

V rokoch 2016–2017 vystupoval Baldwin, ktorý je známy svojou zápalnú povahou, v relácii Saturday Night Live televízie NBC sa skečmi o americkom budúcom prezidentovi Donaldovi Trumpovi. Ako Trump sa do šou občas aj vracia.

Baldwin bol v rokoch 1993–2002 manželom herečky Kim Basingerovej, s ktorou má dcéru Ireland, od 2012 je ženatý s inštruktorkou jogy Hilariou Thomasovou, s ktorou má tri deti.

#šesťdesiat #kariéra #jubileum #herec #Alec Baldwin
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vrásky pribúdajú, ale stále vyzeráte dobre nezaťažujte sa tým.
Ak chcete do niečoho investovať, spravte to...

+ Ak ste nervózny, doprajte si niečo sladké na nervy, jedna sladkosť neublíži.
Pracujte aj v dnešný deň,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk