Knechtová ponížila súťažiaceho, vraj je zlý v posteli. Teraz sa kajá na Facebooku

09.04.2018 11:12
Na akcii Markíza sa objavila aj speváčka Katka...
Speváčka Katka Knechtová. Autor:

Poriadne silná káva. Porota v Superstar už párkrát ukázala svoje sexistické naladenie voči mladým súťažiacim rozličnými poznámkami na ich adresu. Kým doteraz prím držali v rukách mužskí členovia, v nedeľu večer šokovala Katarína Knechtová.

Televízia Markíza odvysielala záznam z vyraďovacej časti, v ktorom sa speváci postavili pred porotu a bojovali o ďalší postup. Jeden z nich si od slovenskej speváčky vyslúžil poriadne nepeknú odozvu. „Ty si typický príklad speváka, ktorý nemá cit,“ uviedla Knechtová. To by sa ešte dalo prehltnúť. Lenže, speváčka pokračovala. „A obávam sa, že nebudeš dobrý ani v posteli, keď takto spievaš,“ povedala na adresu Tomáša Křižku.

V tom momente nastalo na chvíľu hrobové ticho a televízny záznam strihol záber na ďalších súťažiacich. Knechtová si pravdepodobne uvedomila, že zašla priďaleko a ešte v daný večer sa mala súťažiacemu ospravedlniť. Tvrdí to aj v statuse na svojom oficiálnom profile na Facebooku, ktorý zverejnila pár hodín po odvysielaní záznamu.

„Chlapcovi som sa osobne pred kamerami ospravedlnila. Sú slová, ktoré človek už nevie vrátiť späť, čo bol aj môj prípad,“ napísala v statuse. „Bohužiaľ, televízia neodvysielala už túto časť s vysvetlením a ospravedlnením z mojej strany. Takže chápem, ak to vnímate negatívne, ani ja nie som z toho šťastná, ako to celé vypálilo. Mrzí ma to,“ dodala ešte Knechtová.

Pravdou je, že televízia strihá programy tak, aby boli čo najpútavejšie a najkontroverznejšie pre divákov. Na druhej strane si aj známa speváčka musí uvedomiť, že ak je súčasťou podobnej relácie, musí slová voliť rozumnejšie. A slušnejšie, či už voči mužom alebo ženám. Najmä, ak sa sama hlási k slušnému Slovensku.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Superstar #ospravedlnenie #Katarína Knechtová #facebook
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vyhnite sa dnes stresovým situáciám, určite by vám neurobili dobre.
Viete sa v živote vynájsť to je...

+ Po práci si poriadne oddýchnite, spánok bude najlepší priateľ.
Investujte, peniaze k vám budú chodiť z...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk