Zatiaľ som nemala šťastie na poriadnu komédiu, tvrdí Ester Geislerová

28.04.2018 10:00

Do slovenských kín vstúpila vo štvrtok česká komédia Dve nevesty a jedna svadba.

Ester Geislerová na bratislavskej premiére...
Ester Geislerová na bratislavskej premiére novej českej komédie Dve nevesty a jedna svadba. Autor: David Duducz

V novinke režiséra Tomáša Svobodu, ktorý je aj našim divákom známy predchádzajúcimi titulmi Jak se zbavit nevěsty, Hodinový manžel a Manžel na hodinu, sa v hlavnej úlohe predstaví Anna Polívková ako typická mestská singl s problémom nájsť si partnera. Jej filmovú sestru Karolínu, ktorá už toho pravého našla a plánuje svadbu, si zahrala sestra českej hereckej hviezdy Anny Geislerovej Ester.

Tanečnica Natália Glosíková na
		bratislavskej...
Modelka
		Silvia Kucherenko na
		bratislavskej...
+8Moderátorka Petra
		Bernasovská s
		manželom...

„Je to môj obľúbený žáner, ale zatiaľ som nemala šťastie na poriadnu komédiu. Herečka musí mať šťastie na ľudí okolo seba, tento film bol veľmi príjemný aj skladbou ľudí. Keď je dobrá konštelácia hercov, dobre sa vám improvizuje, dobre sa to hrá. A keď je navyše režisér inteligentný, vie ako vás viesť, je to šťastie,“ konštatovala najmladšia z troch sestier Geislerových, ktorá sa v roku 2002 stala víťazkou národného finále modelingovej súťaže Elite Model Look.

Film rozpráva príbeh televíznej moderátorky Marie, ktorá očarí snúbenca svojej sestry, majiteľa dedinského pivovaru. V Dvoch nevestách a jednej svadbe si Ester zahrala aj s Jaroslavom Pleslom, ktorý hrá Jiřího – objekt záujmu oboch sestier. Svojráznych rodičov hrajú Eva Holubová a Bohumil Klepl. V ďalších postavách sa objavia Jan Dolanský či Oldřich Navrátil.

„Karolína žije na malom meste, jej hlavným cieľom je vydať sa, je to pre ňu veľmi dôležité. Nakoniec však zistí, že toho muža nemiluje, berie si len nejaký status – Jiřího pivovar. Uvedomí si, že to nechce za každú cenu, nechce niekomu brániť v láske, v závere je to kladná postava,“ prezradila s úsmevom herečka.

Herečky
		Anna Polívková (vľavo) a
		Ester...
Herečka
		Anna Polívková stvárnila hlavnú
		úlohu...
+1Herečka Anna
		Polívková stvárnila hlavnú
		úlohu...

Romantická komédia podľa Ester zobrazuje aj pohodový vidiecky pivný život, kde ľudia prežívajú dni obyčajne a v ich závere si schladia hlavu zlatým mokom. „Film nikoho nenapáda, skôr je tam vyzdvihnutá pozitívna rovina takého života, tiež sa tam pracuje s českou kapelou Brutus, známou z dedinských zábav,“ priblížila novinku, ktorá môže osloviť aj ženy žijúce v režime singles.

„Je to niečo ako Denník Bridget Jonesovej, lákadlo pre ženy, ktoré prežívajú nešťastné vzťahy, bohužiaľ, ktorých je v poslednej dobe akosi veľa, tie si tam tiež prídu na svoje,“ poznamenala.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#single #rola #zivot #komédia #Dve nevesty a jedna svadba #Ester Geislerova
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zdravotnú kartu poistenca je potrebné nosiť stále pri sebe aj keď necestujete.
S...

+ Pozor na potraviny, ktoré sú zle skladované, mohlo by vám byť nevoľno.
Podnikanie prenecháte osobe,...