Desivý a krvavý zážitok! Dakota Johnson skončila po filmovačke na terapii

27.04.2018 13:56

Preslávila ju erotická trilógia, teraz sa Dakota Johnson vrhla na horor. Vraj už samotná práca na ňom bola taká ťažká, že skončila na terapiii.

Herečka Dakota Johnson, na zábere z Las Vegas,...
Herečka Dakota Johnson, na zábere z Las Vegas, kde prebieha CinemaCon. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Dvadsaťosemročná herečka to priznala po dokončení prác na filme Suspiria, ktorý predstavili tvorcovia aj na stále prebiehajúcom CinemaCon-e v Los Angeles. „Bolo to fakt intenzívne a úplne ma to zomlelo,“ priznala sa Johnson magazínu Elle.

„Boli sme v opustenom hoteli na vrchole hore. Na jeho streche bolo asi tridsať telefónnych stožiarov, takže v celej budove pulzovala elektrina a každý každého šokoval. Bola tam zima ako v psinci a neuveriteľne suchý vzduch. Jediná vec, ktorá pomáhala, bolo, že som sa každú noc polievala olejom,“ opísala svoje netradičné zážitky a práve pre dámsky magazín sa priznala, že musela ísť po skončení nakrúcania na terapiu.

Suspiria v réžii Lucu Guadagnina, ktorý má na konte aj snímku Daj mi tvoje meno, je remake starého rovnomenného hororu z roku 1977, ktorý režíroval Dario Argento. Podľa prvých ukážok, ktoré mohli vidieť diváci CinemaCon-u, vraj bude vizuálne mimoriadne drsný a krvavý.

Trailer k pôvodnému filmu Suspiria

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Dakota Johnson #rola #Suspiria #terapia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Samota vám určite prospeje, prídete na nové nápady, ktoré zrealizujete.
Dnes sa vám niečo veľmi podarí,...

+ Stanovíte si svoje hranice a budete ich pravidelne dodržiavať.
Nič ani nikto nie je stopercentne dokonalý,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk