Nezastavila ju ani zima! Lenny servíruje klip, pre ktorý mrzla v uliciach

Nový počin pesničkárky Lenny je na svete. Úspešná autorka predstavuje prvú skladbu zo svojho druhého pripravovaného albumu.

08.05.2018 08:00
Speváčka Lenny. Foto:
Speváčka Lenny.

Pieseň s názvom Enemy sprevádza zatiaľ najvýpravnejší videoklip, ktorý vznikal pod česko-nemecko-litovskou taktovkou. „Verím, že práve Enemy je typ piesne, za ktorú si každý ľahko dosadí svoj vlastný príbeh. Ja sama vnímam jej význam ako výpoveď o zbytočnom súperení v hudobnej branži, o egu a celkovo o mojom pocite, že je spravidla v ‚entertainmente‘ väčší dopyt po prototype bezchybnej hviezdy než po autentickom človeku,“ vysvetľuje Lenny.

Nakrúcanie videoklipu prebiehalo počas jarných mesiacov v Prahe, pod vedením litovského režiséra Pavla Trebukhina a 68 pictures. Celý štáb vrátane Lenny predviedol doslova heroický výkon, kedy behom mrazivej noci, počas ktorej teploty dosahovali –20 stupňov, nakrúcali vonkajšie scény v pražských uliciach. Okrem klimatických podmienok sa Lenny statočne popasovala aj so svojou prvou hereckou dvojúlohou.

„Začínam si myslieť, že mám šťastie na nakrúcanie v extrémnych podmienkach,“ zaspomínala si s úsmevom dcéra Lenky Filipovej. „Finálne scény klipu sa nakrúcali vonku v najväčších februárových mrazoch. Na druhej strane mám šťastnú ruku na výber tímu okolo seba. Je to prvýkrát, čo som nakrúcala s kombinovaným tímom Česko – Litva – Nemecko a všetci boli výborní za všetkých okolností,“ dodala ešte.

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #videoklip #hudba #mráz #atmosféra #Lenny

+ Nenechajte sa odradiť od vegetariánstva ak vám to prospieva.
Hrozí vám okamžité vyhodenie z práce, myslite...

+ Vyberajte si akú starostlivosť o pleť použijete.
Nehrajte sa nato čo nie ste, neuspejete tak....