Bombarďáky a na prsiach len kúsok látky? Ivana Trump veru vie prekvapiť!

10.05.2018 00:00

Do talianskej verzie tanečnej šou Dancing with the stars sa tvorcom podarilo zlákať už speváčku Anastaciu či herca Ryana Reynoldsa. A teraz vytiahla tromf v podobe pani ex-Trumpovej.

Boháčka Ivana Trump a jej bývalý manžel Rossano...
Boháčka Ivana Trump a jej bývalý manžel Rossano Rubicondi na tanečnom parkete.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Profimedia

Rodáčka z Česka, boháčka a bývalá manželka súčasného amerického prezidenta Ivana Trump sa objavila v ostatnom vydaní tanečnej relácie a na parkete si ako hosť zatancovala nielen s profesionálnym tanečníkom, ale aj bývalým manželom.

Nie, hlava USA to nebola. Išlo o Taliana Rossana Rubicondiho, za ktorého bola bývalá profesionálna lyžiarka vydatá v rokoch 2008 až 2009.

Medzi expartnermi zlá krv zjavne nezostala. Na parkete sa k sebe správali veľmi elegantne a nežne. A na záver si dokonca Trump sadla svojmu bývalému na kolená, aby spoločne zožali potlesk publika.

Trojnásobná mama však prekvapila talianske publikum aj čímsi iným. Hoci vo februári oslávila 69 rokov, nezľakla sa ani transparentných šiat pred kamerami. Pod červeným tylom mala oblečené trenkové nohavičky a prsia jej rafinovane zakrývali len všité košíky. O tom, či niečo podobné si ešte môže dovoliť, necháme na posúdení každého z vás…

PS: My by sme tej podkladovej látky pridali viac. Oveľa oveľa viac.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#odhalenie #Taliansko #priehľadné šaty #Dancing With The Stars
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Na bolesť hrdla určite zaberie kloktanie šalviového čaju, nezabudnite.
Dostanete možnosť na zmenu...

+ Doprajte si horúci kúpeľ alebo saunu na vaše unavené svalstvo.
Máte všetky vlastnosti, ktoré potrebuje...