Hviezda zo Superstar kedysi a dnes! Takto vyrástla famózna Mašková

25.05.2018 11:23

Do finále speváckej šou Superstar zostáva ešte niekoľko týždňov. Víťazka, aspoň podľa speváckych výkonov, je však už dávno jasná. Tereza Mašková prevyšuje všetkých svojich kolegov.

Speváčka Tereza Anna Mašková v súťaži Česko...
Speváčka Tereza Anna Mašková v súťaži Česko Slovensko má talent (vľavo) a v Superstar.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: TV JOJ/TV Markíza

Sympatická mladá speváčka s ružovými vlasmi sa blysla v televíznej šou už niekoľkými speváckymi výkonmi – azda najviac zarezonovalo jej podanie skladby One Night Only z muzikálu Dreamgirls.

Mašková sa však nevzala len tak z ničoho nič. Možno si to niektorí fanúšikovia talentových súťaží pamätajú, ale jej televízna „kariéra“ odštartovala už v roku 2010, keď sa zúčastnila v šou Česko Slovensko má talent.

Vtedy 14-ročná Mašková vyzerala ešte ako obyčajná školáčka, detský roztomilý imidž doplnili dva copíky po bokoch hlavy aj hanblivé vystupovanie pred publikom. Spevácky to však dokázala rozbaliť už vtedy a ohúrila aj Luciu Bílú či Jana Krausa v porote.

Porote padajú sánky aj pri súčasných výkonoch Maškovej – vidieť, že spevácky vyzrela a v rámci snahy presadiť sa na hudobnej scéne jej nepochybne pomohla aj zmena imidžu. Aj keby Superstar nevyhrala, rozhodne sa táto dáma nestratí. Porovnajte si jej spevácke výkony nižšie.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vek #Tereza Anna Mašková #Superstar #spev #hviezdy po rokoch #Česko Slovensko má talent #zmena
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na vitamíny, vyskúšajte však tie zo záhrady a nie z lekárne.
Usmievajte sa, ste zdravý, máte...

+ Nebuďte hore dlho do noci, potrebujete sa na zajtra poriadne vyspať.
Dlhodobou investíciou môžete získať,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk