Posledné nakrúcanie? Stala sa zo mňa troska, vraví kráska z Hry o tróny

29.05.2018 10:00
Emilia Clarke
Herečka Emilia Clarke na premietaní filmu Solo: A Star Wars Story v New Yorku. Autor: ,

Premiéra je naplánovaná až na rok 2019, no herci z Hry o tróny pracovali na záverečnej série už v uplynulých mesiacoch. Emilia Clarke sa vraj emocionálne celkom zložila.

Predstaviteľka Dračej kráľovnej Daenerys Targaryen sa priznala v rozhovore pre Good Morning America, že jej lámalo srdce pomyslenie na to, že nakrúca tento projekt poslednýkrát.

„Stala sa zo mňa na pľaci emocionálna troska. Všetci ma upokojovali a hovorili mi, Emilia, je to v poriadku a ja som len odvetila, veď to je všetko posledný raz,“ opísala svoje reakcie.

Naznačila tiež divákom, že môžu očakávať veľké prekvapenie od jej seriálového charakteru. Práve nakrúcanie celkom záverečnej scény vraj odhalí postavu Daenerys v celkom novom svetle. „Zložilo ma to. Uvedomila som si, že toto bude tá posledná chuť, čo zostane v ústach divákov, aká vlastne Daenerys je,“ uviedla, no nepokračovala, čo má ďalej na mysli.

Záverečná, ôsma séria projektu Hra o tróny, by mala prísť na obrazovky budúci rok a bude mať len šesť epizód. Budú však dlhšie ako zvyčajné epizódy v minulých sériách.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#séria #posledná chvíľa #Hra o tróny #Emilia Clarke
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nehanbite sa za svoje problémy, potrebujete pomoc, tak ju vyhľadajte.
Lakomosť vám zaručí len to, že...

+ Citrónová voda, či zelený čaj pomôžu pri ťažkostiach s trávením.
Neriskujte, že prídete o svoju prácu len...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk