Slávna televízna princezná Andrlová: Aha, takto vyzerá tesne pred 60-kou!

01.06.2018 00:00

Herečka Ivana Andrlová bola žiarivou hviezdou osemdesiatych rokov. Išla z jedného televízneho filmu do druhého a jej tvár poznali nielen českí, ale aj slovenskí diváci.

A aj tí detskí. Andrlová bola totiž jednou z najznámejších televíznych princezien. Zahrala si v známych rozprávkach ako „Co takhle svatba, princi?“, „Chytrá princezna“ či „Princové jsou na draka“ s pesničkami Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlířa. Práve táto rozprávka sa tešila ohromnej popularite. Andrlová v nej vytvorila dvojicu so sympatickým Janom Čenským. Zahrala si výrazné úlohy aj v seriáloch ako Chlapci a chlapi, Sanitka, Lietajúci Čestmír a mnohých ďalších. A s Lukášom Vaculíkom sa predviedla vo filme Vítr v kapse.

Po roku 1989 však prišiel útlm, herečka začala podnikať a k herectvu sa vracala len občas. Po roku 2000 bol tento útlm ešte výraznejší a na obrazovke ju bolo vidieť veľmi málo, zväčša len v epizódnych seriálových úlohách. Diváci ju v poslednej dobe mohli vidieť v seriáloch V.I.P. vraždy či Přístav.

Ivana Andrlová a Maroš Kramár dostali svoje...
Ivana Andrlová a Maroš Kramár dostali svoje hviezdy na Chodníku slávy v Zlíne. Autor: Profimedia

Herečka, ktorá má jednu dcéru, o tri roky oslávi okrúhlu šesťdesiatku a aktuálne sa ukázala v českom Zlíne, kde dostala svoju hviezdu na Chodníku slávy. Andrlová prišla do Zlína na slávnostné odhaľovanie hviezdy. Sympatická herečka zvolila letný outfit, pred fotografov prišla v pruhovanom modrom tričku a bielych nohaviciach. Počas pózovania s Marošom Kramárom, ktorý dostal svoju hviezdu takisto, jej úsmev nemizol z tváre.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Maroš Kramár #Ivana Andrlová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dávajte si pozor čo zjete, vaše telo to nestrávi ľahko a bude vám zle.
Buďte opatrný, čo sa týka financií,...

+ Ak sa dnes nebudete cítiť dobre, určite zalezte do postele a vyliečte sa.
Neberte si teraz pôžičku, nie je...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk