Homosexuálny pár v Let´s Dance skončil, Horján sa lúčil emotívne

Piatkové kolo tanečnej šou Let´s Dance "neprežili" herec Viktor Horján a Marek Vrána. Diváci ich tento raz ďalej neposlali.

28.10.2011 23:39
Viktor Horján a Marek Vrána
Herec Viktor Horján tancuje s Marekom Vránom.
debata

Hoci herec Viktor Horján patril k favoritom tanečnej šou Let`s Dance, cez ôsme kolo sa nedostal. Napriek dobre odtancovanému tangu sa s publikom aj divákmi musela dvojica Viktor Horján a Marek Vrána rozlúčiť. Ich vypadnutie spôsobilo šok nielen moderátorke Adele Banášovej, ale aj ďalším tanečníkom, smútok v tvári sa dal čítať u moderátorky Janky Hospodárovej aj u podnikateľky Petry Marko.

Viktor Horján sa v závere šou postaral o emotívnu reč, ktorá zo stoličiek postavila všetkých divákov v bratislavskej Inchebe. „Ja som veľmi rád, že sme v šou tak dlho vydržali a že Slovensko je otvorené vstúpiť týmto spôsobom do sveta. Ale v prvom rade ďakujem Marekovi. O mne je známe, čo je známe. Ja sa svojou sexuálnou orientáciou netajím. Ale Marek išiel s kožou na trh a pre mňa je dôležité, že my obaja si môžeme povedať, že sme víťazi,“ odznelo z úst Horjána. Posledným tancom sympatickej dvojice bolo tango.

Do rozstrelu sa v piatok večer dostali spolu s Viktorom Horjánom aj herec Martin Mňahončák a Natália Glosíková. Postup do ďalšieho, deviateho kola, sa stal bezproblémovým pre Janku Hospodárovú, Petru Marko a Petra Marcina.

V piatkovom kole sa na prvú priečku dostala Jana Hospodárová a Matej Chren. Ich súťažné tance porotcovia ocenili najvyššími známkami. Naopak, Peter Marcin a Ivana Surovcová sa v piatok veľmi nevyznamenali a porota im to dala pocítiť.

debata chyba

+ Hydratácia je nevyhnutná, nezabudnite na dostatočný príjem vody.
Zdokonaľovanie zručností otvorí dvere k novým...

+ Sústreďte sa na pravidelný prísun zdravej stravy s obsahom vlákniny.
Nové pracovné výzvy vám ukážu cestu k...