Pestúnka Fran sa šialeného účesu už zbavila! Aha, aká je z nej 60-nička

21.06.2018 13:30
Fran Drescher
Herečka Fran Drescher v seriáli Pestúnka Fran. Autor:

Herečka Fran Drescher sa celosvetovo preslávila vďaka seriálu Pestúnka Fran, v ktorom si zahrala hlavnú rolu.

Jej výchovné metódy, ale aj šialený natupírovaný účes bavili svet v deväťdesiatych rokoch, seriál sa s veľkým úspechom vysielal v rokoch 1993 – 1999 a herečka do svojej úlohy Fran Fine pretavila svoje vlastné životné skúsenosti.

Herečka Fran Drescher na charitatívnom podujatí...
Herečka Fran Drescher na charitatívnom podujatí v New Yorku. Autor: Profimedia

A hoci má na svojom konte aj mnohé filmy či ďalšie seriálové úlohy, jej pestúnku žiadna ďalšia rola neprekonala a tak pre divákov zostane zrejme už navždy zapísaná práve ako svojrázna Fran.

Výrazná tmavovláska medzičasom oslávila 60. narodeniny. Aktuálne sa ukázala na charitatívnom podujatí v New Yorku a na červenom koberci sa rozhodne nestratila. Jej úsmev nezostarol ani o deň, rovnako má stále iskru v očiach a srší z nej dobrá nálada. Jej svojský účes, ktorý nosila ako seriálová postava je už dávno preč, husté vlasy jej rozpustené padali na plecia. Ženské krivky zahalila do jednoduchých čiernych šiat a treba povedať, že 60-ročná seriálová hviezda vyzerala na jednotku.

A potešila aj svojich fanúšikov. V rozhovore pre magazín Entertainment Tonight povedala: „Ľudia ten seriál stále milujú. Je to až neuveriteľné.“ Ako dodala, so svojím exmanželom, Petrom Marcom Jacobsonom, ktorý spolu s ňou stál za slávnym seriálom, rokujú o možnom návrate pestúnky Fran na obrazovky. „Naozaj pracujeme na veľkom projekte,“ dala nádej všetkým obdivovateľom. Ako dodala, na to, aby prezradila ďalšie podrobnosti, nemá kompetencie.

Seriál jej v roku 1995 vyniesol cenu Emmy a vysielal sa vo vyše 90 krajinách sveta.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Pestúnka Fran #hviezdy po rokoch #Fran Drescher
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Starajte sa o svoje zdravie, nie je hanba priznať bolesť.
Nedovoľte nikomu cudziemu aby vám narušil vaše...

+ Mohli by ste byť skvelým rodičom, popremýšľajte nad tým.
Ujasnite si, čo je vlastne účelom vašej služobnej...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk