Dvojica hercov zo seriálu Doctor Who mieri do spoločného projektu

22.06.2018 02:00
People-David Tennant
Herec David Tennant. Autor: ,

Škótsky herec David Tennant, ktorý je známy napríklad zo seriálu Doctor Who (2005), si zahrá v novom pripravovanom seriáli televízie BBC s názvom There She Goes.

Päťdielna komediálna dráma, ktorú odvysiela stanica BBC Four, sa zameria na deväťročné dievča Rosie s vážnymi vrodenými poruchami učenia a jej každodenný život. Štyridsaťsedemročný rodák z Bathgate stvárni otca hlavnej hrdinky.

Tvorcom projektu je Shaun Pye, ktorý sa pri jeho tvorbe inšpiroval vlastnými skúsenosťami s dcérou trpiacou chromozomálnou poruchou. Okrem Tennanta si v seriáli zahrá aj Jessica Hynes, ktorá sa s ním predstavila aj v troch epizódach spomínaného Doctora Who. Štyridsaťpäťročná herečka sa ujme roly matky Rosie, ktorú stvárni Miley Locke. O produkciu seriálu sa postará spoločnosť Merman. Nakrúcanie odštartuje v júli.

David Tennant v kultovom seriáli Doctor Who, známom aj ako Pán času, účinkoval v rokoch 2005 až 2010, pričom sa predstavil ako Desiaty Doktor. Zahral si tiež Bartyho Croucha Juniora vo filme Harry Potter a Ohnivá čaša (2005), lovca upírov Petra Vincenta v remakeu hororovej komédie Fright Night (2011) alebo záporáka Kilgravea v seriáli Jessica Jones (2015). Predstavil sa aj v hlavných úlohách seriálov Single Father (2010), Broadchurch (2013 – 2017) a Gracepoint (2014).

#Doctor Who #David Tennant
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Starajte sa o svoje zdravie, nie je hanba priznať bolesť.
Nedovoľte nikomu cudziemu aby vám narušil vaše...

+ Začnite myslieť aj vy ekologicky a pomáhajte planéte.
Ide len o prechodné zhoršenie platu, neskôr sa...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk