Kučeravá kráska opantala Dylana v Beverly Hills 902 10! Dnes má takmer 50

05.07.2018 12:00

Herečka Rebecca Gayheart síce nepatrila medzi hlavné hviezdy slávneho seriálu Beverly Hills 902 10 (1990 - 2000), ale v slávnej zostave poriadne premiešala karty.

Rebecca Gayheart  a Luke Perry v seriáli...
Rebecca Gayheart a Luke Perry v seriáli beverly Hills 902 10 (1995). Autor: Fox Network

Ako dcéra mafiána sa zrazu zjavila na obrazovke a jej krásna tvár a výrazné kučeravé vlasy opantali jedného z hlavných hrdinov seriálu – tínedžerkami zbožňovaného Dylana v podaní herca Lukea Perryho. Dokonca až tak, že sa s kráskou postavil pred oltár.

Roky slávneho seriálu sú však dávno preč a nádherná Toni sa pomaly blíži k 50-ke, v auguste oslávi 47. narodeniny. Zaujímavosťou je, že v reálnom žvote sa postavila pred oltár s inou seriálovou hviezdou, fešákom Ericom Daneom, ktorý sa preslávil v seriáli Klinika Grace ako lekár Mark Sloan. Rebecca Gayheart sa v ich manželstve stala dvojnásobnou mamou a ich vzťah, ktorý spečatili svadbou v roku 2004, trvá dodnes.

Na jej hereckom konte je vyše 40 filmových či televíznych úloh, výrazná áčková herečka sa však z peknej seriálovej hviezdičky nikdy nestala. Aktuálne sa objavila v Beverly Hills na premiére animovanej snímky Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka, na červenom koberci sa míňala s inou hviezdou seriálu Beverly Hills 902 10, Tori Spellingovou.

Rebecca Gayheart na premiére filmu Hotel...
Rebecca Gayheart na premiére filmu Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka v Los Angeles. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Obe si už ako niekoľkonásobné mamy vychutnali premiéru animáku spolu so svojimi ratolesťami, Rebecca Gayheart má dve dcérky.

Rebecca Gayheart a jej manžel  Eric Dane na...
Rebecca Gayheart a jej manžel Eric Dane na zábere z roku 2015. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss
Selena Gomez na premiére filmu Hotel...
Selena Gomez na premiére filmu Hotel...
+4Molly Shannon na premiére filmu Hotel...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Beverly Hills 902 10 #Rebecca Gayheart #hviezdy po rokoch
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Chodievajte častejšie do prírody, máte nedostatok pohybu.
Pobavia vás v práci klebety, ktoré sa o vás...

+ Zdravie vám našťastie celkom dobre slúži, nezabúdajte na psychiku.
V práci sú s vami spokojný, robotu si...