Hviezdy Mamma Mia! s členmi ABBA: Prišli len chlapi, takto vyzerajú!

13.07.2018 00:00

Veľkolepé premiéry sa zväčša konajú v Los Angeles či Londýne, tentoraz to však celkom logicky bol Štokholm. Vo Švédsku sa predsa zrodili hity formácie ABBA.

Zľava: Producentka Judy Craymer, herci...
Zľava: Producentka Judy Craymer, herci Christine Baranski, Stellan Skarsgard, Amanda Seyfried, skladateľ a pôvodný člen ABBA Bjorn Ulvaeus, herci Pierce Brosnan, Lily James a ďalší člen ABBA Benny Andersson sa stretli v Štokholme.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Reuters, TT NEWS AGENCY

V stredu sa v metropole Švédska stretli predstavitelia muzikálu Mamma Mia: Here we go again a dvojica pôvodných členov pravdepodobne najslávnejšej severskej formácie všetkých čias. Nechýbali mladé herečky Lily James či Amanda Seyfried, ale aj Pierce Brosnan alebo Stellan Skarsgard.

S hollywoodskymi hviezdami sa ešte popoludní na novinárskej tlačovke a foto-termíne stretli aj páni Bjorn Ulvaeus a Benny Andersson, ktorí tvorili mužskú polovicu známej skupiny.

Členovia skupiny ABBA - zľava: Bjorn Ulvaeus,...
Členovia skupiny ABBA - zľava: Bjorn Ulvaeus, Agnetha Faltskog, Anni-frid Lyngstad a Benny Andersson. Autor: Profimedia

Vo filmovej novinke, ktorá má premiéru v slovenských kinách o týždeň vo štvrtok 19. júla, sa ďalej rozvinie príbeh hlavnej hrdinky Donny. Tú si v prvom filme zahrala Meryl Streep, tentoraz sa však dej vracia v čase a spomína na Donninu mladosť. Postavu tak stvárnila Britka Lily James.

Na filmovom plátne sa síce Streep objaví tiež, ale mali by ťo byť len nastrihané flashbacky z prvého filmu. Prekvapením pre mnohých fanúšikov ABBY, ale aj muzikálu bude nepochybne účasť herečky a speváčky Cher.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Hollywood #návrat #muzikál #ABBA #Štokholm #herci #Mamma mia!
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vynechávajte veci, ktoré vám škodia a začnite pracovať na svojom zdraví.
Po dovolenkách nastal čas na...

+ Dnes vás všetko zlé bude obchádzať, máte svoj šťastný deň.
Zabudnite na zábavu, kým nebudete mať svoju...