Vtipný Šoko bude baviť divákov JOJ-ky, začína už o pár dní

31.07.2018 16:20

Televízia JOJ uvedie novú zábavnú talkšou Päťka. V hlavných úlohách sa v nej predstavia komici Juraj „Šoko“ Tabaček, Stano Staško, Lukáš Púchovský a Tomáš Hudák.

Letnú programovú štruktúru TV JOJ oživí v auguste nová zábavná talkšou Päťka. Ako uviedol v pondelok portál medialne.sk, televízia novinku po prvý raz zaradí do vysielania vo štvrtok 9. augusta o 22:00. Relácia by mala mať pritom vyhradený hodinový priestor a vysielať by ju mali v týždennej periodicite.

MALU som dostal od @moniqua5monika Dakujeeem... #mojegorale najvác...

A post shared by Juraj Tabaček (@durosoko) on

Podtitul novej šou znie „štyria na jedného“. Jej náplň budú totiž tvoriť štyria slovenskí komici, Juraj „Šoko“ Tabaček, Stano Staško, Lukáš Púchovský a Tomáš Hudák, ktorí budú vtipne spovedať známu celebritu, pričom ju vtiahnu aj do svojich hereckých improvizácií.

Štvorica komikov spolupracovala od vlaňajška aj na rozhlasovom formáte Od veci_FM na Rádiu_FM, kde bol účinkujúcim aj Ludwig Bagin. Od veci_FM malo krátko na to aj televíznu verziu na Dvojke. Zabávačov v rovnakej zostave poznajú aj diváci a diváčky stand-up comedy show Silné reči, ktorú zas minulý rok etablovala do televízneho vysielania TV JOJ.

#päťka #Joj
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ V pohodlí domova už nepracujte, radšej sa venujte príjemnejším činnostiam.
Nezabúdajte športovať, vaše...

+ Na prvom mieste je psychická pohoda, nenúťte sa do žiadnych činností.
Najskôr práca, potom zábava, myslite...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk