K Twiins-kám pribudli ďalšie celebrity! Na Farmu príde Brychtová, Šmahel a ďalší

01.08.2018 14:28
Moderátorka Katarína Brychtová tiež dorazila na...
Moderátorka Katarína Brychtová tiež mieri na Farmu. Autor:

V pondelok televízia Markíza odhalila prvé dve súťažiace spomedzi známych tvárí, ktoré si zasúťažia v reality šou Farma.

Išlo o 32-ročné speváčky Veroniku Krúpa Nízlovú a Danielu Nízlovú, ktoré sú známe ako Twiins-ky. V stredu televízia zverejnila aj zvyšné známe mená, s ktorými sa diváci budú už v septembri stretávať práve v spomínanej relácii.

Okrem dua TWiiNS to bude Silvia Šuvadová, Martin Šmahel, Ibrahim Majga, Katarína Brychtová a Robo Mikla. Desiata séria tak dostane pre divákov celkom nový nádych, televízia sľubuje reštart celej šou. Farma X privíta súťažiacich do obnoveného formátu, budú si musieť vybudovať novú farmu celkom od základov.

Fitness tréner Martin Šmahel.
Fitness tréner Martin Šmahel. Autor: Jan Vlk Dreamwolf

Zmena sa pred časom udiala aj na poste moderátorky relácie. Namiesto Kvety Horváthovej, ktorá vo formáte pôsobila od jeho začiatku celých deväť sezón, sa v desiatej, koncepčne celkom novo vystavanej sérii, na obrazovkách objaví komička Eva Kramerová alias Evelyn.

Herečka Silvia Šuvadová.
Herečka Silvia Šuvadová. Autor: Daniel Kaplavka /STAR production

Ako to bude na novej farme vyzerať? „Na novej Farme už nebude najväčšou prekážkou robota ani šrot zdieľaný s prasiatkami či dojenie nervóznych kráv. Sú to predsa len veci, ktoré sú normálne, len sme ich s pokročilou dobou akosi zabudli robiť. Najväčšou prekážkou na farme bude sociálny status. Je to niečo, čo zažívame denno denne aj v našich vlastných životoch. Rozdelenie ľudí na privilegovaných a neprivilegovaných, na mocných a obyčajných. Na bohatých a chudobných,“ uvádza sa na facebookovej stránke relácie Farma.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#farma #Markíza #Katarína Brychtová #Martin Šmahel #Robo Mikla
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku