Okolo Koleníka sa Mauréry točí stále! Páči sa vám viac ako jeho manželka či sestra?

08.08.2018 00:00

Dvojica hercov Ján Koleník a Zuzana Mauréry sa predvedie v novej rozprávke Keď draka bolí hlava aj v nových častiach seriálu Oteckovia.

Ján Koleník (38) už niekoľko týždňov poctivo „zarezáva“ v Oteckoch na Markíze, diváci ho v seriáli uvidia už na jeseň. Herec, ktorý bol dlhé roky spojený s JOJ-kou, sa ako brat postavy, ktorú hrá Zuzana Mauréry, predvedie na obrazovke Markízy. A hoci nebude oteckom v doslovnom zmysle, detí okolo seba bude mať neúrekom. Ako slobodný dobrodruh totiž bude pomáhať svojej seriálovej sestre v škôlke. Dvojica Mauréry – Koleník tak dostane pred kamerami väčší priestor. Herec sa už usmieva na mnohých záberoch zverejnených na Instagrame Oteckov, kedy pózuje nielen so seriálovou sestrou, ale aj s novými kolegami či deťmi, ktoré bude mať na starosti v škôlke.

Osud tak Koleníka po krátkom čase opäť zviedol dohromady práve so Zuzanou Mauréry (49). S ňou sa herec postavil aj pred kamery kinorozprávky s názvom Keď draka bolí hlava – Koleník ako kráľ Juraj, udatný, ale veľmi vznetlivý bojovník. A Mauréry ako jeho manželka.

Obaja herci si zahrali aj v jojkárskom Paneláku, vtedy ich však žiadny špeciálny vzťah pred kamerami nespájal.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Zuzana Mauréry #Oteckovia #Keď draka bolí hlava #Ján Koleník
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Na prvom mieste je psychická pohoda, nenúťte sa do žiadnych činností.
Najskôr práca, potom zábava, myslite...

+ Ste vo veľmi dobrej kondícii, fyzické aktivity vám prospievajú.
Ku všetkým zadaným úlohám dnes určite...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk