Komička McKinnon šokovala, predviedla parádny rap v maďarčine!

07.08.2018 12:15
Kate McKinnon
Kate McKinnon na premiére filmu Špión, ktorý ma dostal v Los Angeles. Autor: ,

Robiť si žarty z toho, že väčšina americkej populácie nezvláda cudzie jazyky, nie je síce nič výnimočné. Ale herečka a komička Kate McKinnon vzala mnohým vietor z plachiet.

Dôvod na to poskytla počas návštevy talk-šou Jimmyho Fallona, v ktorej predstavila novinku Špión, ktorý ma dostal. Väčšina akčnej komédie, v ktorej si zahrala s herečkou Milou Kunisovou, sa nakrúcala v neďalekej Budapešti.

Tridsaťštyriročná McKinnon prezradila, že „maďarčina je druhý najťažší jazyk, ktorý si môže anglicky hovoriaci človek vybrať na to, aby sa ho naučil“. Ona sa o to pokúšala takmer celý čas nakrúcania a priznala, že z reči toho veľa nepochytila. Po celý čas ju však na nakrúcanie vozil člen štábu Erik a práve on sa zaslúžil o to, že sa herečka naučila rapovať jeden z kultových rapových hitov 90-tych rokov. Ako inak, v maďarčine.

Ide o skladbu Yozsefváros od Animal Cannibals a ako by to bolo, ak by hviezdnu hosťku Fallon nepožiadal, aby svoje umenie predviedla. Blondínka vzala do rúk mikrofón a spustila bezmála minútovú rapovú pasáž v maďarskom jazyku.

Herečka sa vďaka tomu ocitla aj v správach v susednom Maďarsku, kde niektoré médiá informovali o tom, čo urobila v slávnej televíznej talk-šou. Pod videom na Youtube sa objavuje tiež mnoho príspevkov v diskusii, ktoré nadšene komentujú nielen snahu, ale aj samotný výsledok. Aj maďarskí užívatelia chvália McKinnonovú za výslovnosť a schopnosť naučiť sa rapový text, ktorý je pre mnohých z nich symbolom mladých čias.

Mila
		Kunis (vľavo) a Kate McKinnon na
		premiére...
Mila Kunis
		na premiére filmu Špión, ktorý
		ma...
+5Ivanna Sakhno na
		premiére filmu Špión, ktorý
		ma...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#rap #maďarčina #Kate McKinnon #Jimmy Fallon #herečka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nespite dlho, celý deň svojou lenivosťou prespíte a budete sa nudiť.
Dôverujte svojim pocitom, privedú vás...

+ Neskrývajte svoju bolesť, čím dlhšie to budete odkladať tým horšie to bude.
Vyjadrite svoj nesúhlas avšak...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk