Na prahu päťdesiatky striptérkou? Lopez sa nezdá, prijala túto ponuku!

, 09.08.2018 00:00
Speváčka a herečka Jennifer Lopez v kreácii...
Speváčka a herečka Jennifer Lopez v kreácii Zuhair Murad. Autor: ,

Americká speváčka a herečka Jennifer Lopez si zahrá striptérku v snímke Hustlers filmárky Lorene Scafaria.

Film bude adaptáciou článku „Hustlers at Scores“ Jessicy Pressler, ktorý v roku 2015 vyšiel v magazíne New York. Ten priniesol príbeh zamestnankýň striptízového klubu, ktoré vymyslia plán ako ukradnúť desiatky tisíc dolárov od ich bohatých klientov z Wall Street. Štyridsaťdeväťročná Lopez v novinke stvárni líderku skupiny vynaliezavých striptérok.

Snímka vznikne v spolupráci produkčných spoločností Annapurna a Gloria Sanchez. Ako producentka sa pod projekt podpíše aj spomínaná Scafaria, ktorá sa okrem réžie ujala aj scenára. Dej sa bude odohrávať v New Yorku koncom prvého desaťročia 21. storočia, bezprostredne po finančnej kríze, a zameria sa na jej dôsledky na živobytie striptérok, ktoré sa spoliehali na klientelu z Wall Street.

„Film je empatickým pohľadom na ženy a mužov, na naše rodové úlohy, na to, čo si na nás cenia, čo nám hovoria v každom filme, televíznej šou, v každom kúsku kultúry, že je naša hodnota. Mužom hovorili, že majú cenu podľa toho, aké je veľké ich bankové konto. Ženám zase, že majú hodnotu podľa symetrie ich tvárí, tiel, ich krásy a na tomto je založený tento film. Pravidlá klubu sú pravidlami sveta,“ opísala snímku Scafaria.

Zaujímavosťou je, že rolu striptérky prijala latino diva vo veku 49 rokov, ktoré oslávila koncom júla. Jej fyzická forma je priam ukážková a vždy ohuruje svojimi krivkami a bezchybným telom – zároveň je však zaujímavé, že sa hviezda podujala na rolu, ktorá si bude vyžadovať aj množstvo odhalených scén, tesne pred oslavou päťdesiatky.

#vek #film #striptérka #Jennifer Lopez #rola
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku