Hviezda Oteckov: Do Superstar som ísť nechcela, bála som sa vyhadzovu

23.08.2018 16:21

Divákov zaujala už účinkovaním v seriáli Oteckovia, neskôr sa objavila v tanečnom filme Backstage a čoskoro ukáže aj svoju všestrannosť v známej šou. Kto? Mary Bartaloš.

Herečka Mary Bartaloš.
Herečka Mary Bartaloš.

Herečka, ktorá sa ešte pred pár mesiacmi volala Mária Havranová, no po svadbe si zmenila priezvisko, by sa už čoskoro mala objaviť v šou Tvoja tvár znie povedome. „Vždy to bol môj sen. Už keď som videla prvú sériu, hovorila som si, toto by som si chcela skúsiť,“ prezradila novinárom na nedávnej tlačovej konferencii.

V tej chvíli už bolo jasné, že tvorcovia majú natočené dve epizódy. Drobná herečka si stihla strihnúť napríklad speváčku Edith Piaf, viac prezradiť nemohla. Jednu vec však odtajnila hneď. „Postúpila som do tretieho kola,“ vyhŕkla a vyslúžila si smiech publika.

Herečka
		Mary Bartaloš.
Moderátorka Jasmína Alagič.
+11Herečka Zuzana Haasová
		predvedie svoje
		spevácke...

„Pre toto som nikdy nechcela ísť do Superstar. Vždy som sa bála, že vypadnem príliš skoro,“ pokračovala vo svojom fóriku Bartaloš. Samozrejme, novinári jej vtip odhalili – v šou Tvoja tvár znie povedome sa totiž osmička účinkujúcich snaží bojovať od prvej epizódy až do záveru.

Aj tento rok ich bude hodnotiť porota v zložení Zuzana Fialová a Dano Dangl, či Mário Kuly Kollár. Nováčikom v nej je herec a zabávač Andrej Bičan.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#hudba #šou #postup #Superstar #Tvoja tvár znie povedome #Mária Havranová #Mária Bartaloš
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Doprajte si dostatok oddychu, este stále čakáte na dovoelenku.
Je možné, že niečo pokazíte, avšak budete...

+ Dnes nepôjde všetko najľahšie, avšak nestrácajte nadhľad.
Nasledujte svoje sny, nestavajte ich do úzadia...