Václav Postránecký o novej seriálovej postave: Je ako ja, milujúci otec a manžel

29.08.2018 00:00

Už čoskoro uvidia televízni diváci 74-ročného Václava Postráneckého v hlavnej úlohe seriálovej novinky s názvom Krejzovci.

Hlavná postava Jana Krejzu moderuje v televízii hobby reláciu a to nie je jediné, čo má spoločné s jej predstaviteľom Václavom Postráneckým. Ten je v skutočnosti moderátorom najstaršieho hobby programu vysielaného v Čechách a na Slovensku – Receptář prima nápadů. V seriáli však nebude riešiť len kutilské rady.

Herec Václav Postránecký (vpravo) v seriáli...
Herec Václav Postránecký (vpravo) v seriáli Krejzovci. Autor: Prima

Ako by herec charakterizoval svoju seriálovú postavu? „Krejza je veľmi zložitá osobnosť, ale pokiaľ chcete kratšiu verziu, tak je to niekto ako ja. Milujúci otec a manžel,“ opísal stručne Postránecký, ktorého si diváci pamätajú aj vďaka komédii S tebou ma baví svet (1982). V seriáli herec veľmi túžil po synovi, ale doma má štyri dcéry. Ako s nimi vychádza? „Jedna z mojich seriálových replík znie – Všetky sú krásne a úplne rovnaké, ako ich mama. On ich miluje za všetkých okolností.“

Podobne ako jeho seriálová postava, aj herec sa v živote riadi istým pravidlom. „V živote sa nesmie tlačiť na pílu. To je to najhoršie, čo môže človek robiť,“ dodal Postránecký. Seriálová novinka sa k divákom Prima PLUS dostane 2. septembra.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Václav Postránecký #Krejzovci
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepodceňujte svoje zdravie, venujte mu viac pozornosti.
Verte v seba samého a posúvajte sa neustále...

+ Doprajte si dostatok spánku a odpočinku, potrebujete ho.
Nie je nič čo by ste nedokázali ak sa preto...