V nedeľu štartuje siedma séria Talentu! Musela som sa rozkukať, hovorí Jandová

Projekt, v ktorom sa predstaví zhruba 300 talentov, budú vysielať televízie JOJ a Prima.

01.09.2018 00:00
Diana Mórová, Jakub Prachař Foto:
Zľava: Diana Mórová, Jakub Prachař, Jaro Slávik a Marta Jandová - porotcovia 7. série šou Česko Slovensko má talent.
debata

O réžiu projektu sa opäť postaral Jeffo Minařík. „Tento ročník Talentu patrí, myslím si, medzi tie najpodarenejšie, snáď bude aj divácky úspešný. Kvalitatívne prišli asi najlepšie talenty,“ vyjadril sa hlavný tvorca šou, ktorý tentoraz stavil i na niekoľko nových tvárí.

Porotkyňu Luciu Bílú vystriedala napríklad Marta Jandová. Tá sa napriek počiatočnej neistote v porotcovskom kresle cítila napokon celkom príjemne. „Pre mňa to je úplne iné, ako keď som porotcovala v speváckych súťažiach, pretože ide viac o zábavu, o zábavnú šou a pri uchopení tých iných talentov alebo netalentov je hranica veľmi tenká. Človek niekedy nevie, či je to talent alebo nie je, pretože niekedy sa aj ten najväčší talent na prvý pohľad nemusí zdať ako nejaká extra schopnosť. Počas prvých desiatich minút natáčania to teda bolo pre mňa zvláštne, musela som sa rozkukať, no myslím, že som ten princíp pochopila a v polohe porotkyne som sa cítila napokon fajn,“ priznala 44-ročná rodáčka z Prahy. Zostavu porotcov doplnia tradične Jaro Slávik, Jakub Prachař a Diana Mórová.

Okrem Jandovej bude nová aj moderátorská dvojica Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. „My sme ani jeden doteraz nemali veľmi skúsenosť s moderovaním, takže je to pre nás absolútna novinka. Naozaj sme sa do toho položili, aj čo sa emócií týka a užili sme si to. Občas sme sa na našich súťažiacich napojili až tak, že sme si aj poplakali,“ poznamenal Gránský. „Ten čas, ktorý sme strávili nakrúcaním Talentu, bol veľmi príjemný. S Davidom sme stáli na strane súťažiacich, mali sme sa s kým stotožňovať, zažili sme veľa krásnych príbehov a osudov a také pekné veci,“ dodala Garajová Schrameková.

Divákov a diváčky šou čaká 14 nových častí, v ktorých sa predstaví zhruba 300 talentov. S výnimkou semifinále a finále budú televízie obľúbený formát vysielať zo záznamu.

debata chyba
Viac na túto tému: #Marta Jandová #Česko Slovensko má talent

+ Každú zmenu môžete brať ako výzvu aj keď môže ísť o zlepšenie postavy.
Nemajte veľké oči, neskôr sa to obráti...

+ Vaša strava nie je dostatočne pestrá, snažte sa, čo najčastejšie variť doma.
Finančne ste na tom veľmi dobre,...