Toto robí tanec so Šinkorovej stehnami? Fíha, tak poďme trsať všetci!

08.09.2018 02:00

Do štartu súťaže Stardance na obrazovkách Českej televízie zostáva ešte niekoľko týždňov. Jej účastníci však už tvrdo trénujú a platí to aj pre Slovenku Danielu Šinkorovú.

Herečka  Daniela Šinkorová na tlačovej...
Herečka Daniela Šinkorová na tlačovej konferencii k deviatej sérii šou StarDance.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Profimedia

Herečka, ktorá roky pôsobí v susednom Česku prijala ponuku do deviateho ročníka tanečnej súťaže a jej tanečným partnerom sa stal Michal Padevět. Dvojica nechýbala ani na stretnutí s novinármi, ktoré sa v Prahe uskutočnilo pred pár dňami.

Dôvodom je, že Stardance sa pripojí k oslavám 100. výročia Československa špeciálnym prvorepublikovým večerom. V jeho duchu sa prezentovali prítomné hviezdy a ich partneri aj pred objektívmi.

Šinkorová, ktorá roky púta pozornosť médií aj vďaka svojmu sexy vzhľadu, nenechala nič na náhodu a aj tentoraz patrila medzi najsexi dámy akcie. A to si už podľa dátumu narodenia táto rodáčka z Nitry píše do koloniek v tlačivách číslo 45.

Herečka Daniela Šinkorová a jej tanečný partner...
Herečka Daniela Šinkorová a jej tanečný partner Michal Padevět. Autor: David Raub/ Česká televize

Áno, brunetka oslávila poljubileum minulý rok koncom decembra, ale zábery z tlačovej konferencie nasvedčujú tomu, že sa udržiava naozaj fit. Konieckoncov, tanečný tréning k tomu nepochybne napomáha.

Šinkorová v šatách so strapcami odhalila pri pózovaní pevné a vypracované stehná a vyzerala ako skutočná profesionálna tanečnica. Medzi jej súpermi sa tento rok objavia mená ako Pavla Tomicová (herečka), Monika Bagárová (speváčka), Dalibor Gondík (moderátor) či Jiří Dvořák (herec). Zo súťaže musel odstúpiť herec a textár Václav Kopta, ktorý si pri tréningu zranil stehenný sval.

Herečka
		Pavla Tomicová s tanečným
		partnerom...
Herec Adam
		Mišík s tanečnicou
		Kateřinou...
+8Päťbojár David
		Svoboda s tanečnou
		partnerkou...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#tréning #forma #StarDance #stehná #Daniela Šinkorová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Strážte si to čo máte najcennejšie, nenechajte si to nikým vziať.
Nepanikárte ak niečo neviete,...

+ Urobte si čas aj na svoje zdravie, nestavajte ho na druhú koľaj.
Vaše sny nie sú definitívne preč, nájde...