Anna Polívková: Trenírky, tepláky, zmaľovaná ako chlap, bola to zábava

Herečka Anna Polívková sa od budúceho štvrtka objaví v novej českej komédii Po čom muži túžia. Jej rola je viac než zaujímavá.

16.09.2018 00:40
debata (1)
Herečka Anna Polívková na premiére filmu Po čom... Foto: Cinemart SK
Herečka Anna Polívková na premiére filmu Po čom muži túžia. Herečka Anna Polívková na premiére filmu Po čom muži túžia.

Dcéra slávneho komika Bolka Polívku si totiž zahrala muža – bývalého šéfredaktora pánskeho magazínu, ktorému sa splní želanie a stane sa ženou, pretože má pocit, že ženy majú všetko v živote ľahšie. Dostane teda ženské telo, v hlave je však stále chlapom.

„Natáčanie bolo úplne fantastické, skutočne krásne, pre mňa veľmi uvoľňujúce, uľavujúce od tých všetkých nutností, ktoré žena musí zvládať, ako podpätky, líčenie, a tak. Väčšinu natáčania som bola v trenírkach, teplákoch, prosto som si to užívala, bola to sranda. Chlapci v štábe začali potom ku mne inak pristupovať,“ uviedla Anna Polívková.

Tvorcovia filmu Po čom muži túžia - zľava:...
Herec Marek Majeský si prišiel pozrieť novú...
+8Moderátorka Miriam Kalisová.

„Najzábavnejšia bola tá ranná premena, bála som sa, aby to bolo uveriteľné. Veľa sme sa bavili s maskérkou, vždy hovorila – za toto asi dostanem Českého leva, šialene ma ‚zlíčila‘. Bolo zábavné chovať sa ako chlap, chvíľami chlapci zabudli, že nie som chlap a prezradili také veci, ktoré by pred ženou asi nepovedali,“ naznačila s úsmevom herečka, ktorá aj v novej komédii najmä v pohybovej práci jasne potvrdila, že je dcérou Bolka Polívku.

„Myslím, že mám v sebe veľa mužského elementu, nie som úplne typická žena, ale baví ma byť ženská, máme intuíciu a veci, ktoré chlapi toľko nemajú, a nechcela by som meniť.“

V novinke si okrem nej zahral aj Jiří Langmajer, Táňa Pauhofová či Sára Sandeva. Do kín príde vo štvrtok 20. septembra.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #práca #muž #Anna Polívková #Po čom muži túžia

+ Vaše zdravie je na tom výborne, v blízkej dobe sa to určite nezmení.
Peniaze prídu, počkajte si a zatiaľ sa...

+ Obmedzte konzumáciu spracovaných potravín, aby ste posilnili svoju imunitu.
Všetko čo robíte robíte z nejakého...