Chris Pratt túži byť ako Tom Cruise. A dôvod? No hádajte...

23.09.2018 00:45
Herec Chris Pratt prichádza na vyhlásenie cien...
Herec Chris Pratt prichádza na vyhlásenie cien MTV Movie and TV Awards. Autor: ,

Sám je jednou z najväčších hollywoodskych hviezd súčasnosti, ale Chris Pratt neváha zložiť poklonu kolegom. A jeden z nich je pre neho veľký vzor.

Hrdina série Strážcovia galaxie sa vyznal v rozhovore, že by sa chcel raz stať takým hercom, ako je Tom Cruise. Dôvodom však nie je ani tak jeho herecké umenie, ako povesť, ktorá hrdinu Mission: Impossible sprevádza.

„Jeden z cieľov mojej kariéry byť ako Tom Cruise je založený na tom, že ho všetci berú ako neuveriteľne milého chlapíka, s ktorým je radosť pracovať. Vlastne som ho nikdy v živote nestretol, ale mám ten pocit, že ak tu chcete zanechať nejaký odkaz, on môže byť inšpiráciou. Bolo by skvelé, keby si o mne ľudia mysleli, že som milý, ľahko sa so mnou vychádza a dokážem tvrdo drieť,“ uviedol Pratt.

Herec, ktorý sa pred časom rozišiel so svojou manželkou Annou Farisovou a začal randiť s Katherine Schwarzeneggerovou, sa tiež vyjadril na Cruisovu adresu pre jeho bežecké schopnosti.

„Je asi najlepší bežec pred kamerami, akého ste videli. Bežal už cez Londýn, bežal cez mosty, po budovách. Je najlepší,“ skonštatoval Pratt.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Tom Cruise #poklona #kariéra #Chris Pratt #bežec
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dajte si pozor nasledujúce dni na úrazy, hlavne ak ste na horách.
Robte všetko preto, aby ste dosiahli...

+ Nezabúdajte na pravidelné jedlo, jedzte viac krát a zdravšie porcie.
Mali by ste na chvíľu zabudnúť na...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk